سالن زیبایی سمیرا مرتضوی، گریم و میکاپ تخصصی عروس

برترین آگهی های سالن های زیبایی عروس
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده سالن های زیبایی عروس

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (سالن های زیبایی عروس) در استان تهران در شهر تهران

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی، گریم و میکاپ تخصصی عروس:

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با 22 سال سابقه موفق و درخشان در زمینه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی، در محدوده شهرک غرب تهران فعالیت خود را آغاز کرد و با توسعه خدمات خود در لاین های مختلف آرایش و زیبایی و جهت ارائه خدمات هر چه بهتر در مکانی با وسعت بیشتر و بخش های مجزای خدمات، به مکان جدید خود در سعادت آباد منتقل گردید.

گذشته از آن که بانوان در انتخاب سالن ارائه کننده خدمات خود، حساسیت بسیاری دارند، جهت انجام این خدمات به منظور حضور در جشن ها و از جمله مراسم نامزدی و عروسی خود حساسیت صد چندان دارند و جهت انجام گریم و آرایش نامزدی و عروسی شخصی خود نیز حساسیتی بسیار بیشتری داشته و با دقت فراوان این انتخاب را انجام می دهند. چرا که این امر معمولا یک بار در زندگی اتفاق می افتد، ما با اطمینان پذیرای انجام کلیه امور آرایشی و زیبایی شما مشتریان گرامی و از جمله عروس خانم های مشکل پسند هستیم.

گریم و میکاپ عروس در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی، توسط خانم سمیرا مرتضوی و زیر نظارت ایشان که مدیر و موسس این انستیتو و دانش آموخته کانون سینما گران و دوره دیده در آکادمی سامر خوزامی و میکاپ آرتیست برتر بین المللی هستند انجام می گیرد که همواره با نظارت دقیق و مو شکافانه بر عملکرد پرسنل، سعی در پاسخگویی به اعتماد مشتریان گران بهای خود دارد.

سعی ما همیشه بر ارائه خدماتی منحصر به فرد و در خور به مشتریان گرامی بوده و خط مشی ما داشتن اخلاق و وجدان کاری علاوه بر ارائه خدمات شایسته به مشتریان گران قدر که ارزشمندترین دارایی ما هستند و هدف واحد ما رضایت مشتریان عزیز است، لذا استفاده از پرسنل کارآمد، حرفه ای و شایسته، رویه کار همیشگی ما می باشد.

عروس خانم های عزیز می توانند با تماس و هماهنگی قبلی، مراجعه و نمونه کار عروس را به صورت زنده، مشاهده نمایند.