فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

هاشور ابرو در گوهردشت کرج

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1397/04/11 بازدید : 161

تتو

: البرز - گوهردشت - خیابان سوم شرقی مجتمع تجاری گلستان طبقه دوم واحد 69

0912-7400167 :

متن آگهی هاشور ابرو در گوهردشت کرج در استان البرز و شهر گوهردشت را در سایت ماتیکیا مشاهده کنید.

انجام خدمات تتو ابرو و بدن در سالن سرو ناز
توشط تتوکار مجرب و با سابقه
در محيطي کاملا بهداشتي و تجهيزات استريل
استفاده از مواد و رنگهاي درجه يک آمريکائي
انجام خدمات به روشهاي مختلف که جهت اطلاع شما عزيزان از روشهاي قابل انجام و انتخاب دقيقتر شما توضيحي در مورد روشهايي اجرائي به شما ارئه ميشود

تاتو به روش قديمي: در اين نوع تاتو، رنگدانه ها در عمق بيشتري از پوست قرار مي گيرند که اين امر باعث ماندگاري زياد اين نوع تاتو ها مي شود. رنگ اين نوع تاتوها معمولا بسيار تيره است و تاتو ابرو داراي قاب کامل مي باشد که اين امر باعث مي شود ابرو حالت طبيعي خود را از دست بدهد انجام تاتو به اين روش معمولا درد زيادي دارد .(به دليل مسائل بهداشتي و انتقال بيماري استفاده از اين روش تاتو را به هيچ عنوان توصيه نمي کنيم)

تاتو به روش ميکروپيگمنتيشن :تاتو به روش ميکروپيگمنتيشن مبتني بر اصول علمي و دستگاه هاي استاندارد و وسايل يکبار مصرف استريل است.در اين نوع روش ، رنگ مانند دانه‌هاي مو و در جهت رويش موهاي ابرو روي پوست مي‌نشيند و تارهايي مانند مو با سوزن نازكي داخل ابرو كشيده مي‌شوند كه خيلي هم پررنگ و مشخص نيستند بلكه رنگي طبيعي دارند که اين امر باعث مي شود ابرو حالت طبيعي خود را حفظ کند .تاتو به اين روش بدون درد و خونريزي است ولي ماندگاري اين نوع تاتو از تاتو قديمي کمتر است .

تاتو به روش ميکروبيلدينگ:ميکرو بلدينگ ابرو روشي است که با استفاده از قلمي که بليد به ون متصل ميشود انجام ميگيرد. بليد يک رديف از سوزنهاي چيده شده در کنار هم که ظاهري تيغ مانند دارد وبه وسيله آن رنگ به داخل پوست به صورت خط هاي هاشور وارد ميشود. مزيت اين روش به ديگر روش ها ابجاد خط ها و هاشور بسيار طبيعي و ظريف است.

ميکروبلدينگ ماندگاري کمتري نسبت به ميکروپيگمنتيشن دارد زيرا کمي سطحي تر از ميکروپيگمنتيشن کار ميشود و البته همين امر باعث ظرافت بيشتر آن است و کاملا بدون درد ميباشد .(هاشور به روش ميکروبيلدينگ را به خاطر ماندگاري پايين آن مي توان يک نوع تاتو موقت در نظر گرفت)

جدیدترین آگهی های مربوط به انجام هاشور ابرو در شهر گوهردشت

جدیدترین آگهی های مربوط به انجام هاشور ابرو در استان البرز

جدیدترین آگهی های خدمات آرایش ابرو در استان البرز و شهر گوهردشت

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه انجام هاشور ابرو