سالن زیبایی پایون، بهترین سالن زیبایی در فردیس

برترین آگهی های خدمات آرایش و زیبایی
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده خدمات آرایش و زیبایی

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (خدمات آرایش و زیبایی) در استان تهران در شهر تهران

سالن زیبایی پایون، بهترین سالن زیبایی در فردیس :


ارائه کلیه خدمات آرایشی و زیبایی در سالن زیبایی پایون در فردیس
بهترین سالن زیبایی در فردیس

کراتینه کردن موها چیست؟
کراتینه کردن موها پروسه ایست که به طور مصنوعی کراتین را روی موها می زنند تا براق شده و وز نکند. تاثیر این روش صاف کردن معمولا به مدت 2 ماه باقی می ماند. کل زمان انجام آن نیز چیزی در حدود 2 ساعت است. این روش یک معجزه در صاف کردن موهاست زیرا به سرعت موها را صاف و بدون وز می کند. به دلیل همین بی دردسر بودن این روش بین خانم ها محبوب بوده و نتایج آن سریع بدست آمده و ماندگار است.

اگر کراتین کردن موها توسط فردی متخصص و به خوبی انجام شود انتظار می رود مدت زمان 2 تا 2 سال و نیم روی موها ماندگاری داشته باشد. به یاد داشته باشید اگر مواد کراتین کاملا تایید شده باشد به موهای شما آسیبی وارد نخواهد کرد بلکه استفاده از دستگاه حرارتی با حرارت بسیار بالا است که به موهایتان آسیب می زند. برخی افراد غیر متخصص در این زمینه ممکن است از حرارت بسیار داغ بسیار داغ برای اینکار استفاده کنند که پیامد آن از هم گسیختگی و جدا شدن تارهای مو از هم و سوزاندن آن می باشد.

در ضمن فراموش نکنید که قبل از کراتینه کردن موها حتما با یک پزشک متخصص پوست و مو در مورد وضعیت فعلی پوست و موهای خود مشورت کنید تا هیچ مشکلی در این خصوص نداشته باشید.

با مدیریت خانم فرزانه محمدپناه
تلفن: ۰۲۶۳۶۵۳۱۷۶۴
جمعه ها با تعیین وقت قبلی