سالن زیبایی عروس سالومه، ۲۰ متخصص مجرب در انواع زمینه‌ها

برترین آگهی های سالن های زیبایی عروس
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده سالن های زیبایی عروس

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (سالن های زیبایی عروس) در استان تهران در شهر تهران

سالن زیبایی عروس سالومه، ۲۰ متخصص مجرب در انواع زمینه‌ها:

سالن زیبایی عروس سالومه از سال ۱۳۸۷ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی توانست رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.
سالن سالومه در حال حاضر با همراهی ۲۰ متخصص مجرب در انواع زمینه‌های آرایشی و زیبایی، افتخار ارائه‌ی عالی‌ترین خدمات به بانوان گرامی را دارد.

عروس‌سرای سالومه واقع در واحدی مجزا، با بهره‌گیری از تمام تجهیزات مدرن آرایش و گریم، آماده‌ی پذیرایی از عروس خانم‌ها می‌باشد.
ارائه سبکی متفاوت در خدمات زییایی، رمز موفقیت سالومه است.

ویژگی‌های سالومه:
– رعایت استانداردهای بهداشتی
– استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات آرایشی
– بهره گیری از جدیدترین روش های روز دنیا
– همکاری با افراد حرفه ای و با تجربه
– کاملترین خدمات VIP عروس، میکاپ و گریم تخصصی
– واحد مجزای عروس برای آرامش و کیفیت هرچه بالاتر خدمات
– ایجاد محیطی آرام و زیبا برای مشتریان گرامی

کوپ (کوتاهی مو):
کوپ یا crop کوپ کلمه ای انگلیسی به معنی کوتاه کردن مو است که امروزه ممکن است به جای کلمه کوتاهی مو بسیار شنیده باشید.
این روزها کوتاه کردن مو یک هنر محسوب می‌شود و هر فردی حتی اگر چندان مهارتی هم نداشته ‌باشد می‌تواند فرق میان یک کوتاه شدن خوب را از کوتاهی بد تشخیص دهد. بیشتر خانم‌ها هم به شدت روی موهای‌شان حساس‌ هستند و حاضر نیستند حتی یک سانت موهای‌شان را بیشتر کوتاه کنند، بنابراین ترجیح می‌دهند به آرایشگری مطمئن مراجعه کنند اما انتخاب مدل مناسب نیز گاهی مشکل است.

هر مدلی به صورت خاصی می‌آید و از طرف دیگر مدلی که برای موهای صاف مناسب است مسلما برای موهای فر چندان زیبا نیست، اگر بدانید چه مدلی مناسب حالت موها و صورت شماست حسابی کارتان آسان می‌شود و حتما از نتیجه نیز راضی‌تر خواهید بود.

برای اکثر خانم‌ها، کوتاهی مو و انتخاب مدل، یکی از سخت‌ترین کارهاست مثلاً موهای خیلی خرد یا کوتاه در ماه‌های گرم سال رایج تر است؛ اما ممکن است شما به مدل‌های دیگر فکر نموده یا حتی بخواهید فقط چند سانت از موهای خود را کوتاه کنید.

در هر صورت برای کوتاهی مو، نکاتی وجود دارد که باید از آنها اطلاع داشته باشید. برای دادن تغییر به ظاهرتان بهترین و سریعترین راه رفـتـن بـه آرایشگاه و تـغـییر مدل موهای سرتان است ما در سالن آرایش سالومه با توجه به فرم صورتتان بهترین مدل ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
متخصصین سالن زیبایی عروس سالومه با شناخت فرم‌های صورت آماده ارائه‌ی بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی است.

کوتاهی مو به دو صورت خیس و خشک انجام می شود. کوتاهی مو به صورت خیس همان روشی است که همه ی ما تا به حال از آن استفاده می کردیم . یعنی اول موها را با آب خیس کرده و سپس موها را کوتاه می کنند. اما در کوتاهی مو به روش خشک ابتدا موهای تمیز را براشینگ کرده و سپس عمل کوتاهی روی موها انجام داده می شود.

متخصصین سالن زیبایی سالومه با علم به تمام این موضوعات سلیقه و نظر مشتری را در الویت کارشان قرار می‌دهند و طبق نظر شما و به کارگیری علم و تجربه‌شان آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان گرامی هستند.