خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن دکتر بصیری درشیراز، کاملا حرفه ای

برترین آگهی های خدمات آرایش و زیبایی
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده خدمات آرایش و زیبایی

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (خدمات آرایش و زیبایی) در استان فارس در شهر شیراز

خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن دکتر بصیری درشیراز، کاملا حرفه ای:

دکتر سحر بصیری،دارای مدرک دکتری تخصصی هنر (Ph.D) عضو هیأت علمی و مدرس دانشگاه.
ارایه کننده خدمات تخصصی "اجرایی" و "آموزشی" در خصوص: میکروپیگمنتیشن - میکروبلیدینگ - میکرواسکالپ - میکروشیدینگ - میکرومیکس - نانوهاشور...در "اصفهان و شیراز"

وی که همواره انتقال دهنده به روزترین و جدیدترین متدها و علوم نوین در خصوص مقوله آرایش دائم، از دیگر کشورها به ایران بوده است، علاوه بر موفقیتی که سالهاست در حوزه ارایه خدمات اجرایی میکروپیگمنتیشن کسب نموده ، مدرسی بسیار حرفه ای در حوزه زیبایی و آرایش دائم میباشد، به گونه ای که همه ساله هنرجوهای بسیاری را در شهرهای "اصفهان و شیراز" پرورش داده و وارد بازار کار می کند.

همچنین کارگاه ها و همایش های متعددی را در خصوص "آموزش" شیوه های نوین آرایش دائم برگزار می کند؛ که از دلایل عمده آن داشتن فن بیان قوی، ارایه نکات ظریف و کلیدی، دقت نظر، علاقه مندی، داشتن تخصص و دید علمی و زیباشناسانه، ایجاد تعامل با هنرجو و حمایت و پشتیبانی آنها حتی مدت ها پس از اتمام دوره است.

مهمترین اصولی که سالهاست ایشان در شیوه های "اجرایی" تلاش نموده اند تا بدان پایبند بمانند، حفظ و ایجاد زیبایی فرد، نظر به کلیت جام چهره؛ رنگ پوست؛ سن و سال؛ رنگ، مدل و اندازه چشم؛ فرمت بینی و اندازه پیشانی شخص مراجعه کننده است. به نحوی که تغییرات ایجاد شده همچنان جلوه زیبا و طبیعی خود را حفظ نمایند.

در ایجاد تغییراتی در مدل ابرو،خط چشم، بن مژه، خط لب، حجم لب، سایه چشم، رژگونه و .... انتخاب شیوه مناسب برای کار از میان شیوه های نوین رایج (میکروپیگمنتیشن،میکروبلیدینگ، میکروشیدینگ، میکرومیکس، نانوهاشور... ) از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ چرا که جنس پوست فرد، دلیل مراجعه، خواست و انتظار وی از ایجاد تغییر، خود میتواند برگزیدن و پیشنهاد نمودن بهترین و مناسب ترین روش اجرای کار را میسر سازد.

همچنین آنچه بسیار دارای اهمیت است، داشتن دید بسیار نکته بین، ظریف و دقیقی است تا بتواند کوچکترین و ناچیزترین اختلاف اندازه و تفاوت در میزان قرینگی را تشخیص داده و اصلاح نماید. چرا که هیچ جزیی از پرتره اشخاص با یکدیگر قرینه نمی باشد و این مهم خود می تواند آغازگر خطای دید و ایجاد غیر قرینگی جبران ناپذیر در طراحی چهره فرد مراجعه کننده شود.

خدمات میکروپیگمنتیشن ارایه شده توسط خانم دکتر بصیری:

هاشور ابرو به شیوه میکروپیگمنتیشن
هاشور ابرو به شیوه میکروبلیدینگ
هاشور ابرو به شیوه نانو
هاشور ابرو به شیوه میکرومیکس

پرپشت سازی ابرو به شیوه میکروشیدینگ
پرپشت سازی ابرو به شیوه میکروشیدینگ آمبره
خط چشم و بن مژه
خط لب، حجم لب (لبسازی) و رژلب

رژگونه
سایه چشم
میکرواسکالپ موی سر
هایلایت سازی ابروها و تغییر رنگ تتوهای قبلی
ریموو تتو های قبلی
دکوپاژ ابروها
هاشور معکوس
اسکین سازی و کاور کردن عیوب چهره از جمله جای اسکار، جای بخیه، سوختگی، لک، ویتلیگو، ماه گرفتگی و ...

التزام ایشان به حفظ همه جانبه بهداشت محیط کار و رعایت استریلیزاسیون و بهره گیری از دستگاه های میکروپیگمنتیشن مورد تأیید وزارت بهداشت و تجهیزات یکبار مصرف و مرغوب ترین و با کیفیت ترین رنگ ها، از دیگر ویژگی های حرفه ای ایشان است.