فرم ارسال نظر : لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را همراه با آی دی تلگرام خود ارسال کنید.

واحد پشتیبانی ماتیکیا

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نیکا، کلیه خدمات هاشور ابرو و...

اطلاعات اصلی آگهی دهنده

انتشار : 1396/09/20 بازدید : 169

خانم نیکا مهدوی

: تهران - تهران - قیطریه

0912-2392919 :

021-22247790 :

متن آگهی مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نیکا، کلیه خدمات هاشور ابرو و... در استان تهران و شهر تهران را در سایت ماتیکیا مشاهده کنید.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نیکا، کلیه خدمات هاشور ابرو و... :

سالن زیبایی نیکا به صورت تک رشته ای تنها به ارایه خدمات میکروپیگمنتیشن می پردازد.موسس و مدیر مجموعه نیکا سرکار خانم نیکا مهدوی هستند که خودشان از پیگمنتر های بسیار حرفه ای و با سابقه در رشته میکروپیگمنتیشن هستند.

سبک کاری و سلیقه خانم مهدوی کار ایشان را از سایر پیگمنتر ها متمایز کرده.طراحی های طبیعی و متناسب با چهره،استفاده از رنگ های ملایم و اجرای ظریف طراحی ها و... سبک کار آرایش دایم خانم مهدوی را در گروه آرایش های دایم اروپایی قرار داده است.و مشتری ها و طرفداران خانم مهدوی معمولا کسانی هستند که به دنبال ایجاد یک زیبایی طبیعی در چهره خود می گردند و معمولا سلیقه شان با کارهای اغراق آمیز فاصله دارد.

در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن نیکا برای تامین تمام سلیقه ها و انتخاب آزادانه مشتری ها ،پیگمنترهای دیگری هم با سبک های متفاوت کاری حضور دارند که هر کدام با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی میکروپیگمنتیشن اما با سبک و خلاقیت تازه ای آرایش دایم یا تاتو ایمن را اجرا می کنند.

در بدو ورود به مرکز میکروپیگمنتیشن نیکا قبل از هر چیز کارشناسانی حضور دارند که به صورت کامل در مورد مراحل کاری اجرای میکروپیگمنتیشن ،واجدین شرایط انجام تاتو ایمن،مراقبت های بعد از کار و دوره های انجام ترمیم ها و... توضیحات کامل را برای داوطلبین انجام میکروپیگمنتیشن می دهند.

و در نهایت آلبوم و نمونه کارهای تاتو ایمن را که شامل عکس قبل و بعد از کار و تصاویر مدل ها بعد از چندین ماه و چندین دوره ترمیم را نشان می دهند تا دواطلب انجام تاتو ایمن با سبک کاری پیگمنتر ها آشنا شود و تصور ذهنی صحیحی از آنچه قرار است انجام دهد داشته باشد.

جدیدترین آگهی های مربوط به انجام هاشور ابرو در شهر تهران

جدیدترین آگهی های مربوط به انجام هاشور ابرو در استان تهران

جدیدترین آگهی های خدمات آرایش ابرو در استان تهران و شهر تهران

دیدگاه ها

ثبت نظر جدید

آگهی های مشابه انجام هاشور ابرو