مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی، ارائه روشهای تلفیقی دراین کار

برترین آگهی های خدمات آرایش و زیبایی
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده خدمات آرایش و زیبایی

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (خدمات آرایش و زیبایی) در استان تهران در شهر تهران

مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی، ارائه روشهای تلفیقی دراین کار:

خانم دینا تقوی یکی از بهترین پیگمنترهایی هستند که با ارائه روشهای تلفیقی در میکروپیگمنتیشن توانستند موفقیت های چشمگیری کسب کنند .ایشان دارای دو شعبه تخصصی میکروپیگمنتیشن در تهران و بوشهر هستند.

خانم دینا تقوی به مدت طولانی به صورت تخصصی وفوق تخصصی دوره های خود را درزمینه آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن ابرو،چشم ولب مطابق با نوع پوست وچهره شناسی طبق متد جدید گذرانده، و دارای مدرک بین المللی رشته آرایش دائم میباشند.

دستگاه مورد استفاده در مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی:

همچنین دستگاه مورد استفاده درمرکزایشان Med revive می باشد که دارای استانداردهای پزشکی ISO9001:200 و ISO13485 و CE (مطابق با93/42/EFC) بوده و تنها دستگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد درضمن به لحاظ کیفیت ، تکنولوژی و قابلیت های منحصر به فردی که دارد قابل مقایسه با محصولات موجود در بازار ایران نمی باشد .

یکی از مشکلات متقاضیان و مراجعه کنندگان میکروپیگمنتیشن، عدم آگاهی درباره نحوه انتخاب مدل مناسب با فرم صورت وهمچنین مراقبت های قبل و بعد و نحوه زمانی ریزش رنگ است که باعث نگرانی و اضطراب مشتری بعد از انجام کار میکروپیگمنتیشن می شود به همین دلیل کارشناسانی در مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی حضوردارند که تمامی مراجعه کننده های ایشان را قبل ازانجام کارازیک جلسه مشاوره ی رایگان درمورد مراحل اجرای کارمیکروپیگمنتیشن ،مراقبت های بعد ازانجام کار، ودوره های انجام ترمیم مطلع میسازند!