مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی، بهترین مرکز تاتو در بوشهر

برترین آگهی های خدمات آرایش و زیبایی
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده خدمات آرایش و زیبایی

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (خدمات آرایش و زیبایی) در استان بوشهر در شهر بوشهر

مرکز میکروپیگمنتیشن دینا تقوی، بهترین مرکز تاتو در بوشهر:

تفاوت تاتو و میکروبلیدینگ:

هاشورابرو با میکروبلیدینگ، دستی است ولی تاتو با دستگاه است. در هاشورابرو با میکروبلیدینگ، پیگمنتر متخصص با دقت بسیار خطوط بسیار باریکی در بین موهای ابرو به وجود آورده و حالت واقعی ابرو به آن ها می بخشد. اما در روش تاتو معمولی از دستگاه استفاده می شود.

تاتو همیشه روی پوست باقی می ماند، هاشورابرو با میکروبلیدینگ با مرور زمان محو می شود. این زمان برای بسیاری از افراد بین 1 تا 3 ماه بوده و علت آن هم این است که در این روش جوهر به کار رفته در لایه های سطحی تری از پوست فرو می رود.

ثبات رنگ، معمولا در تاتو رنگ جوهر به مرور زمان کم رنگ و پخش می شود. اما در هاشورابرو با میکروبلیدینگ، رنگ تاتو به مرور زمان حفظ شده و تغییر نمی کند.

بهترین مرکز تاتو در بوشهر:

خانم دینا تقوی یکی از بهترین هاشورزن ها در بوشهر هستند که با ارائه روشهای تلفیقی در هاشورابرو و تاتو توانستند موفقیت های چشمگیری کسب کنند . ایشان دارای دارای مدرک مربیگری ازسازمان فنی وحرفه ای کشور و مدرک بین المللی درراستای آرایش دائم هستند.

مرکز میکروپیگمنتیشن و تاتو دینا تقوی دارنده ی تنها دستگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت آمیا می باشد.
کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن و تاتو، هاشور ابور ، میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ ، میکروچشم ومیکرو لب مطابق با نوع پوست وچهره شناسی بصورت تخصصی و کاملا حرفه ای در محیطی بهداشتی با وسایل استریل شده و یکبارمصرف انجام می پذیرد.

جهت وقت دهی ومشاوره از ساعت ٩الی ١٧ با شماره های زیرتماس حاصل نمایید!