تاتو بدن و صورت

برترین آگهی های خدمات آرایش و زیبایی
پیشنهاد ما به آرایشگران
پیشنهاد کاربران به شما
پیشنهاد ما به سالن داران
آگهی های بیشتر دیده شده خدمات آرایش و زیبایی

جدیدترین آگهی های مربوط به دسته آرایشی (خدمات آرایش و زیبایی) در استان تهران در شهر تهران

ارائه تاتو بدن و صورت
با روشهای مختلف

سبک های:
سه بعدی
آبرنگی
گری واش
بلک گری
بلک وایت
ماندلا
پوینت
آموزش کامل ترکیب رنگها

کار با دستگاه های
گان مگنتی
گان روتای
هـاگ
هاک پن
اموزش تاتو بدن در سالن آرایشی ما
چیزهایی که باید قبل از تاتو بدن بدانید
از سال 2013، حداقل 45 میلیون آمریکایی یک تاتو بدن داشته اند که سالیانه 1.65 میلیارد دلار هزینه داشته است. با 32٪ از بزرگسالان تاتو بدن پذیرفته شده که احساس وابستگی به تتو بدن می کنند، عادلانه است که فرض بر این باشد که این تعداد در سال های آینده همچنان صعود خواهد کرد.
البته، تاتو بدن خطرناک است و خالکوبی استثنا نیست. قبل از اینکه به صورت تزئینی (یا برای تات بعدی که برنامه ریزی کرده اید) بروید، چند دقیقه وقت بگذارید تا کمی اطلاعات بیشتری درباره اثرات واقعی تاتو در بدن شما بیاموزید.
چه اتفاقی می افتد در طول فرایند تاتو بدن؟
تاتو بدن دائمی است زیرا سوزن های پر از جوهر عمیق در زیر پوست نفوذ می کنند. تعداد زیادی از مردم ادعا می کنند که خالکوبی ها دردناک نیستند. صرف نظر از اینکه آیا شما به طور آگاهانه درد را ثبت می کنید، بدن شما می کند.
هنگامی که سوزن بدن شما نفوذ می کند، این یک نوع آسیب است و بدن شما به نوعی پاسخ می دهد. سیستم عصبی سمپاتیک شما پاسخ به مبارزه یا پرواز خود را به دنده در پاسخ به درد می کشد. نتیجه یک عجله آدرنالین است.
عوارض جانبی تاتو بدن
Endorphins، آرایشگرهای طبیعی بدن شما نیز آزاد می شوند. این مواد شیمیایی به طور مستقیم از مغز، بدن شما سیل می کنند. هنگامی که این اندورفینها آزاد میشوند، احساس خوبی است که در همان زمان به شدت به شما دست میدهد در عین حال آرامش بخش است.