آموزش آرایش ساده دخترانه برای میهمانی و مجالس

به منظور آموزش آرایش ساده دخترانه اول روی پوست کرم مر طوب کننده استفاده می کنیم. بعد از ربلون نارنجی استفاده می کنیم تا کبودی زیر چشم رو مخفی کنه  که یک کاراکتر هست. بعد از کرم پودر استفاده می کنیم و با یک پد کل وصورت را به خوبی پوشش می دهیم که همه ی شما به خوبی با آن آشنا هستید . بعد از این محله زیر چشم از کانسیلر استفاده می کنیم تا زیر چشم را روش تر کند. من از رنگ لایت استفاده می کنم . از این کانسیلر زیرا بالای گونه وس پانه بین ابرو ها استفاده می کنم. بعد از اسپره مک روی پد بزند و روی صورت به صورت ضربه ای بمالید. این باعث میشه کانسیلر خیلی خوب روی صورت تون بخوابه . من این اسپری را برای افرادی که پوست خشک دارند توصیه می کنم. حالا نوبت پرایمر چشم است که جهت بالای چشم استفاده می کنم تا جهت زدن سایه اماده بشه و سایه به مدت طولانی تری روی پوست بمونه یادتون نره بعد از زدن پرایمر زیر چشم حتما از پودر پرایمر رو با اطراف صورت ست کنید.

آرایش ساده دخترانه چشم  و سایه زدن محو و کشیدن خط چشم

حالا سراغ پالت سایه می روم و رنگ محو و روشن رو انتخاب می کنم. و کل چشم و رو میزنم . بعد یک درجه تیره تر را انتخاب می میکنم تا تو گودی چشم بزنید. بعد یک رنگ ملایم برای بالای پلک چشم استفاده کنید. بعد از این از کانتور استفاده کنید این کانتور باید رنگ تیره تر داشت باشه که برای دور پیشونی و زیر خط گونه استفاده میشه بعد با براش این خط را محو کنید.

بعد از تموم شدن سایه نوبت کشیدن خط چشم استفاده کنید یک خط چشم نازک بزنید. خط چشم پایین چشم  از یک خط محو و نازک استفاده کنید. بعد از تموم شدن خط چشم نوبت به فر کردن مژه است. ترجیح میدم برای این آرایش که یک آرایش معمولی میهمانی است. از مژه مصنوعی استفاده نمی کنم . و به زدن فرمژه و ریمل بسنده می کنم . داخل چشم هم می توانید از مداد چشم استفاده کنید به زیبایی آرایش ساده دخترانه میهمانی شما کمک می کند.

کشیدن ابرو برای آرایش ساده دخترانه برای  میهمانی

قبل از اینکه روی ابرو مداد بکشید با دستمال یا براش ابرو چند بار روی سطح ابرو را به خوبی بکشید تا کرم پودر به خوبی پاک شود. بعد شروع به مداد کشیدن کنید. بهتر است خیلی پر رنگ نکشیم تا طبیعی تر جلوه کند. همیشه طبیعی بودن ابرو ها برای آرایش ساده مناسب تر است و چهره را زیبا و ملیح تر نشان می دهد. بعد توجه کنید تاج ابرو باید از یک سری از جاها ابرو کم رنگ تر باشد و هر چه به دم ابرو نزدیک تر می شویم پر رنگ تر شود. بعد از تمام شدن دوباره ابرو را برس بکشید تا مداد محو شود.

آموزش زدن رژ گونه و هایلایتر و بهترین رنگ برای رژ گونه

حالا نوبت زدن رژ گون است همیشه بانوان برای زدن رژ گونه درد سر دارند و نمیدانند که بهترین جا برای زدن رژ گونه کجا هست بهترین کار این است که شما لبخند بزنید و جایی از گونه تان که برجسته شده است را رژگونه بزنید. بهترین رنگ برای رژ گونه رنگ هلویی است که شادابی به صورتتان می دهد. و حالا مقداری هایلایتر روی گونه ها میزنم تا صورتم کمی براق بشه. روی بینی هم از هایلایتر  آرایش ساده میهمانی استفاده می کنم. رنگ هایلایتری که من استفاده کردم یکم به صورتی میزنه. در مرحله ی اخر هم یک رژ لب معمولی استفاده کنید .

امید وارم از ارایش ساده  دخترانه برای میهمانی امروز خوشتون اومده باشه و تونسته باشم به خوبی براتون توضیح داده باشم.

جهت دیدن آموزش آرایش در ده دقیقه اینجا کلیک کنید.

جهت دیدن آموزش آرایش گربه ای چشم کلیک کنید.

 

 

 

آرایش ساده برای میهمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *