آرایش لب

لب یکی از اعضای صورت است که در میکاپ صورت بسیار اهمیت دارد و زیبا بودن آن زیبایی بسیاری به شخص می بخشد بنابراین در این مقاله از سایت ماتیکیا ما فیلم آموزش آرایش لب آمبره و بسیار زیبا با چندین مدل متفاوت را برای شما عزیزان قرار داده ایم و امیدواریم برای شما مفید باشد .

آموزش آرایش لب دخترانه

لوازم مورد نیاز برای آموزش آرایش لب شامل مداد لب و رژ لب و نر کننده لب می باشد که از لوازم کاملا رایج و در دسترس هستند . برای آرایش لب ابتدا بهتر است از نرم کننده های لب استفاده نمایید تا لب های شما خشک نگردد سپس به سرا؛ مداد لب می رویم و ناحیه دلخواه لب را با مداد لب مشخص می نماییم شما میتوانید در این مرحله حتی با استفاده از مداد لب ناحیه لب خود را افزایش دهید که باعث بزرگتر نشان داده شدن لب ها می گردد یا با کاهش ناحیه لب ها با مداد لب آن ها را کوچکتر کنید .

سراغ رژ لب می رویم ولی ابتدا فقط با سر آن گوشه های لب را به جای قسمت میانی لب رژ می زنیم و سپس قسمت میانی آن را پر می نماییم تا آرایش لب شما به اتمام برسد پس از انجام مرحل فوق شما میتوانید تزئین های اضافی دلخواه خود را نیز انجام دهید .

در فیلم آموزش آرایش لب چند آرایش لب بسیار زیبا و شیک آموزش داده می شود که شما می توانید با مشاهده فیلم رنگ این رژ ها و شکل زیبای آن هار را ماهده نمایید و یکی از آن ها را به دلخواه برای خودتان استفاده نمایید .

فیلم آموزش آرایش لب آمبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *