کلیپ آموزش سایه چشم ساده

چشم ها یکی از مهم ترین ارکان زیبایی صورت هستند که در برخورد ها در مرحله اول دیده می شوند و همچنین نشانه های پیری را نمایان می کنند بنابراین آرایش چشم بسیار دارای اهمیت می باشد و سایه چشم یکی از اصلی ترین آرایش های آن می باشد که ممکن است کمی زمان بر باشد ولی زیبایی در نتیجه آن ارزش این زمان  را دارد.

ما در سایت ماتیکیا در فیلم آموزش آرایش سایه چشم یک سایه چشم بسیار زیبا را به شما آموزش می دهیم که انجام آن حتی برای افراد مبتدی با مشاهده با دقت ویدیو و مطالعه متن دشوار نخواهد بود .

آموزش سایه چشم جدید دخترانه

در این آموزش سایه از پلت مارک تارت استفاده می گردد اما شما عزیزان می توانید از هر مارکی که دارید برای آرایش سایه استفاده نمایید .

برای شروع آرایش سایه چشم ابتدا یک رنگ نزدیک به نارنجی  از داخل پلت برمی داریم و آن را با یک براش صاف به چین بالای چشم می زنیم و سعی می کنیم آن را زیاد به خارج یا داخل نبریم و سپس با استفاده از یک رنگ تیره تر را روی سایه قبلی مخلوط می کنیم و سپس سراغ یک رنگ قهوه ای تیره می رویم و آن گوشه های بیرونی چشم ها به داخل رنگ قبلی مخلوط می کنیم و این کار را با دقت انجام می دهیم و در نهایت با یک برس صاف رنگ ها را با هم مخلوط می کنیم .

در مرحله مخلوط کردن رنگ ها عمدا از برس های گرد استفاده نکردیم زیرا که نمی خواستیم رنگ به همه جا برسد و باید تنها در همان ناحیه بماند .

در مرحله بعدی برای آرایش سایه چشم از یک برس صاف دیگر که تمیز است با یک رنگ براق و روشن برای گوشه داخلی چشم استفاده می نماییم و به ترتیب از رنگ های روشن به تیره به سمت گوشه خارجی حرکت می نماییم در این مرحله نیازی به مخلوط کردن نیست و توجه ما تنها روی از روشن به تیره بودن رنگ های سایه چشم می باشد و تیره ترین رنگ را برای گوشه خارجی چشم می گذاریم ولی دقت کنید خارجی ترین بخش گوشه چشم را نباید سایه بزنیم زیرا زیبایی این مدل به خالی بودن گوشه چشم می باشد و پس از اتمام کار برس را پاک می کنیم و بلند و مخلوط کردن سایه ها را انجام می دهیم و این کار را به گونه ای انجام می دهیم که زیاد مخلوط نشوند و ترکیب روشن به تیره رنگ ها خراب نشود .

پس از اتمام سایه یک خط چشم بسیار نازک می کشیم دلیل نازک بودن خط چشم این است که سایه چشم را تحت الشعاع خود قرار ندهد و دلیل دیگر آن این است که در این مدل آرایش باید فاصله ای میان خط چشم و سایه چشم وجود داشته باشد .

در این مدل های آرایش ساده چشم که بالای آن رنگارنگ و زیباست بهتر است زیر چشم را خالی نگذارید زیرا که آرایش چشم را ناقص نشان می دهد و برای آرایش زیر چشم می توانید از رنگ هایی که برای چین چشم در ابتدا استفاده نمودیم استفاده نمایید و همچنین یک رنگ بسیار روشن را فقط به گوشه داخلی چشم می زنیم که زیبایی فوق العاده ای به این آرایش چشم می دهد .

در انتهای آرایش چشم نیز از ریمل استفاده می کنیم و سعی کنید از ریملی استفاده نمایید که مژه ها را پرتر نشان دهد تا بر زیبایی این آرایش سایه بیفزاید.

امیدواریم از این آموزش آرایش سایه چشم لذت برده باشید .

فیلم آموزش آرایش سایه چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *