آموزش آرایش سریع در ده دقیقه برای مواقع ضروری (محل کار )

مر حله ی اول شستن صورت است . بعد از اینکه صورتات را به خوبی شستید آموزش آرایش سریع را شروع می کنیم ماکسیمم وقتی که این آرایش سریع از ما می گیرد ۲۰ دقیقه است.

شروع آموزش آرایش سریع  مناسب برای محل کار

برای شروع کار کرم روزانه ضد چروک را  روی کل صورت می زنیم بعد از آن کرم دور چشم را می زنیم ( فکر نکنید که کرم دور چشم فقط برای شب است شما می توانید برای ارایش هم از آن ستفاده کنید تا دور چشم تان چروک نشود). بعد کرم پودر را برای سطح پوست می زنیم  بعد با براش این کرم را روی سطح پوست به خوبی پخش می کنیم. اگر زیر چشم تان سیاه و کبودی دارید می توانید برای مخفی کردن می توانید با انگشت پشت چشم تان از کانسیلر استفاده کنید . بعد با پودر پنکیک کل سطح رامی پوشانیم تا ماندگاری ارایش بیشتر شود . اگر پوست شما صاف باشد و جوش نداشته باشد میتوانید از کرم پودر استفاده کنید. بعد با مداد ابرو جاهای خالی ابرو و ایراد های ابرو تان را بگیرید و بعد با فرچه ابرو می توانید پخش کنید تا طبیعی تر جلوه کند . بعد با یک رژ گونه هلویی گونه هایتان را سرخ کنید تا صورتان از یک نواختی در بیایید . بعد یک رژ لب کم رنگ مات به آن اضافه کنید و برای آرایش صورت سریع از رنگ های جیغ استفاده نکنید بهتر است . بعد یک ریمل به چشم تان اضافه کنید . این ارایش نهایتا ۱۵ دقیق طول می کشد و شما می توانید از این آموزش آرایش سریع به عنوان ارایش روزانه استفاده کنید.

این آموزش آرایش سریع بود که که به عنوان یک ارایش کامل هم میشه از آن استفاده کرد و می تونید برای مدرسه دانشگاه محل کار و زمانی که فرصت برای آماده شدن ندارید این آرایش سریع را خیلی راحت و بدون نیز به مهارت خاصی اجام دهید . برای دیدن آموزش آرایش و میکاپ حرفه ای اینجا کلیک کنید.

 

 

آموزش آرایش سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *