اکستنشن مژه

مژه های ضخیم و پر باعث زیبا تر شدن چشم ها و در طول آن چهره شخص می شود و هر کسی خواستار این است که مژه های پر و ضخیمی را داشته باشد و راه زیادی برای این امر وجود دارد از قبیل کاشت مژه و اکستنشن مژه و کاشت مژه مصنوعی و … که افراد می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود یکی از آن ها را برگزینند و ما در این مقاله از سایت ماتیکیا فیلم آموزش اکستنشن مژه را برای شما عزیزان قرار داده ایم و تامیدواریم که از آن نهایت استفاده را ببرید .

اکستنشن مژه عملیاتی است که در آن تار های مصنوعی مژه لا به لای مژه های پلک بالای شخص قرار می گیرد و ظاهری بسیار زیبا به چشم های شخص می بخشد .

اکستنشن مژه بسیار طبیعی به نظر می رسد و تفاوت آن با کاشت مژه مصنوعی در همین طبیعی بودن بیشتر آن و مدت زمان پایداری بیشتر آن می باشد .

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه چیست ؟

در کاشت مژه مو های طبیعی مژه لا به لای مژه های خود شخص قرار می گیرد در حالی که در اکستنشن مژه موی مصنوعی لا به لای مژه های فرد قرار می گیرد و تفاوت دیگر آن ها مدت زمان پایداری آن ها می باشد که در کاش مزه بسیار بیشتر است .

کاشت مژه در مدت شش ماه انجام می شود و هر دو هفته نیاز به ترمیم دارد و اکستنشن مژه پایداری و مدت زمان دوام کمتری نسبت به کاشت مژه دارا می باشد .

متخصصان روش کاشت مژه را زیاد پیشنهاد نمی کنند علت این موضوع نیز نزدیکی مژه به چشم و احتمال آسیب و عفونت چشم می باشد .

در فیلم آموزش اکستنشن مژه حرفه ای در سایت ماتیکیا عمل اکستنشن مژه به طور کامل نمایش و آموزش داده می شود و ما امیدواریم این مقاله از سایت ماتیکیا برای شما مفید واقع شده باشد .

فیلم آموزش اکستنشن مژه حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *