بافت مو

بافت مو نوعی از مدل مو می باشد که تنوع بسیار بالایی دارد که این امر سبب علاقه زیاد دخترها با آن شده است و در این اموزش در سایت ماتیکیا ما فیلم آموزش بافت موی تیغ ماهی را برای شما عزیزان قرار داده ایم که با مشاهده آن و همچنین متن آموزش این بافت موی بسیار زیبا را یاد بگیرید و این مدل مو را به تنهایی درست نمایید .

نکته ای که قبل از انجام بافت موی تیغ ماهی وجود دارد صاف بودن موها می باشد و شما باید قبل از درست کردن این بافت مو حتما موهای خود را بشویید و خشک نمایید سپس شانه بزنید و صاف کنید و بعد آموزش بافت موی تیغ ماهی را دنبال نمایید .

آموزش بافت موی تیغ ماهی

در ابتدا موها را به دو قسمت مساوی تقسیم می نماییم و سپس یک تکه مو از قسمت راست جدا کرده و به سمت چپ مو اضافه می نماییم و سپس یکتکه از سمت راست بر میداریم و به سمت چپ اضافه می نماییم و این عمل را تا انتهای مو تکرار می نماییم اما باید دقت نماییم تکه های مو را هم اندازه بر داریم زیرا این عمل سبب زیبایی و شکل درست بافت موی تیغ ماهی می شود .

اگر دسته های مو را کوچک و نازک بر داریم و به سمت مخالف اضافه نماییم یک بافت موی ظریف به دست می آید ولی اگر دست های بزرگ برداریم گیس مو دارای ظرافت زیادی نخواهد بود و ضخامت زیادی پیدا می کند و دقت نمایید هنگام بافت مو نباید موها را رها کنید زیا این عمل باعث خراب شدن بافت موی تیغ ماهی می شود .

همانگونه که مشاهده فرمودید این بافت مو بسیار آسان است و نکته خاصی ندارد اما با وجود این سادگی فراوان زیبایی خاصی دارد و اگر در درک مطالب فوق مشکل دارید می توانید به فیلم آموزش بافت موی تیغ ماهی مراجعه و آن را مشاهده نمایید .

فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *