آموزش هشت روش شگفت انگیر تهیه ماسک خانگی با تاثیر سریع

در این ایتم آموزشی برای شماتهیع ماسک صورت خانگی را به شما آموزش می دهیم که هر کدام خاصیتی برای پوست دارد. به طور کلی همه ی ماسک خانگی صورت خانگی برای شادابی پوست هستند و به جوانسازی  پاک سازی پوست و از بین بردن لک و زردی پس کمک میکند و منافذ باز پوست را می بندد. برای آموزش کلی و دقیق تر فیلم بالا را مشاهده کنید .

آموزش تهیه ماسک خانگی با چایی سبز و عسل

کافئین موجود در چایی سبز باعث می شود که پوست شاداب شود و سل باعث شفایت پوست و از بین رفتن آکنه و زردی زبری پوست می شود  در این آموزش چایی سبز و عسل را مخلوط کنید تا تقریبا سفت شود . بهد به مدت ا۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوست بماند کافی لست و تا زیر چشم می توانید این ماسک را بزنید . و حتی می توانید هر روز از این ماسک خانگی صورت استفده کنید هیچ آسبیی به پوست نمی رساند اگر وقت دارید ی توانید همه ی این ها را در یک روز استفاده کنید اصلا نگران نباشید هیچ آسیبی به پوست شما نمی رساند.

آموزش تهیه ماسک خانگی صورت  عسل و دارچین

دارچین را با اندازه یک قاشق چای خوری و با دو قاشق غذا خوری عسل مخلوط کنید تا حالت کرمی رنگ به خود بگیرد و این ماسک برای جای زخم نیز بسیار مناسب است . روی زخم که بزنید سریع روی بافت پوست تاثیر می گذارند و روند بهبود را تسریع می بخشد این ماسک را نیز می توان تا زیر چشم استفاده کرد . همچنین این ماسک به مدت۲۰ دقیقه کافی است . صورت تان را بشورید  این را باید به صورت مرتب انجام دهید با یکبار صورت شما شفاف نمی شوند و آکنه پوست را از بین نمی برد. بهتر  است قبل از آن با حوله صورتان را پاک کنید و بعد از آن با آب صورت را شست و شو دهید این برای ماسک بهتر است .

 تهیه ماسک خانگی صورت گوجه و لیمو

آب گوجه را با مقدار یک قاشق آبلیمو مخلوط کنید و روی پوست بزنید این ماسک برای صورت های چرب و جوش دار استفاده کنید مناسب است و به صورت  می توانید در این ماسک از روغن زیتون استفاده کنید ( برای پوست های خشک ) همان طور که می دانید ماسک  صورت با ترکیب روغن زیتون لطافت پوست را زیاد می کند . این ماسک را بهتر است فقط روی جای جوش قرار دهید این ماسک به مدت ۱۰ دقیقه بماند کافی است. ان ماسک باعث قرمزی پوست می شود.

 تهیه ماسک خانگی صورت سفیده تخم مرغ و آبلیمو

هواستان بشد تا سفیده تخم مرغ را با چنگال باز کنیذ تا به راحتی روی پوست با برس بمالید . این باعث بستن منافذ پوست صورت می شد و جای جوش  را از بین می برد . این ماسک را زیر چشم نزیند . در کل ماسک صورت که  ابلیمو دارند بهتر است زیر چشم نزنید . این ماسک خانگی صورت تاثیر سریع دارد و خوب است . این ماسک برای افتادی صورت خوب است و حتما اگر این مشکل دارد این ماسک را بزنید.

 تهیه ماسک خانگی صورت با ماست و ابلیمو

ماست را به طور کامل روی سطح پوست بزنید . ماست به شدت پوست را لطیف می کند و بعد از شست و شو ب حوله محکم آن را شک کنید این ماسک را به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی پوست بماند بهتر است . اگر این ماسک خانگی را زدید و پوست تان به صورت سوزن سوزن شد و سوخت آن را سریع بشورید بهتر است .

برای دیدن ادامه آموزش تهیه ماسک صورت به روش های دیگر که برای از بین بردن چین و چروک هستند ویدئو  آموزش تهیه ماسک خانگی صورت را مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *