آموزش تتو حرفه ای بدن در تهران

تتو یک هنر است و تاتو کار یک هنرمند به تمام معناست که علاوه بر علاقه به این کار باید استعداد لازم در زمینه انجام تتو بدن را نیز داشته باشد و همچنین این کار نیاز به دقت و حوصله فراوانی دارد و امروزه نیز متقاضیان تتو بدن بسیار فراوان شده اند و کلاس های آموزش تخصصی تتو بدن نیز می تواند به افرادی که علاقه به این هنر جذاب دارند کمک کند تا در این مسیر قدم پیش بگذارد .

در این آموزش در سایت ماتیکیا ما فیلم آموزش لاینینگ و کشیدن خط تتو حرفه ای با زیرنویس فارسی را برای شما قرار داده ایم که توسط یکی از تتو آرتیتست های مطرح آموزش داده می شود .

لاینینگ یا کشیدن خط تتوحرفه ای

لاینینگ یا کشیدن خط  تتو یکی از پایه های تتو می باشد که باید با دستگاه لاینینگ و سوزن تتو آرال انجام گیرد اما سبک های مختلفی در شیوه انجام آن وجود دارد که شخص تتو کار بسته به مهارت و سلیقه خود می تواند یکی از آن ها را انتخاب و استفاده نماید .

در فیلم آموزش لاینینگ یا کشیدن خط تتو حرفه ای نیز مشاهده می کنید که تتو کار از سبک خودش در لاینینگ سخن به میان می آورد و با استفاده از سبک خود که خط های کوتاه است عمل تتو را انجام می دهد .

عمل لاینینگ تتو به دو صورت صورت می گیرد که شخص تتو کار انتخاب می کند کدام مدل آن را به انجام برساند .

روش اول آن استفاده از یک خط ممتد و استفاده از آن است و روش دوم استفاده از خطوط کوتاه جدا از هم و چسباندن آن ها به هم می باشدکه تتو کار با توجه به میزان مهارت خود د این روش ها یکی از آن ها را انتخاب و از آن استفاده می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *