ماسک سیب زمینی و توضیح تاثیر روی پوست

من خودم ماسک سیب زمینی را امتحان کردم و نتیجه گرفته گرفتم بهتره بگم که همون لحظه نتیجه گرفتم . من یه آموزش مشابه این ویدئو قبلا براتون نوشتم ولی این روش جدید است و هزینه ی کمی دارد و بدون محدودیت سنی است و حتی برای اقاینا نیز مناسب است. فقط برای کسانی خوب نیست که به سیب زمینی حساسیت دارد.

 سیب زمینی چه خاصیتی برای پوست ما دارد ؟

ماسک سیب زمینی خاصیت انتی اکسیدانی دارد و همه ی چیز های بدی که پوست ما تولید می کند را سم زدایی می کند. خاصیت شفاف کنندگی پوست دارد برای به علت وجود نشاسته است و و جود ویتامین c روی پوست باعث روشن شدن پوست می شود. پس برای از بین بردن کک و مک که تا حدی تاثیر گذار است. همچنین برای از بین بردن پف چشم نیز مهم است و تا حدی گودی زیر چشم را از بین می برد. همچنین اگر آب سیب زمینی را بگیرید و بخورید خاصیت سم زدایی و ضد عفونت نیز دارد که می توانید برای از بین بردن انجام دهید. اگر صورتتان زیاد جوش آکنه می زند برای از بین بردن اسیدی بودن آن ها نیز مهم است. بعضی ها نیز می گویند ماسک خاصیت لیفتینگ نیز دارد یعنی چروک های روی صورت که در حال تشکیل شدن است و هنوز تشکیل نشده است و خطوط ریزی هستند را از بین می برد. این  ماسک سیب زمینی معجره نمی کند ولی تاثیر زیادی روی پوست دارد.

طریقه ی درست کردن ماسک سیب زمینی

اول سیبزمینی را بشوریم بعد پوست آن ها را بکنیم ولی پوست ها را دور نریزیم . اگر جزو افرادی هستید که زمان رسیدگی به پوست خود را ندارید می توانید ماسک سیب زمینی را حلقه حلقه کرده و همین طوری رو پوست بگذارید بازم تاثیر روی پوست خواهد گذاشت. جهت اثر بخشی بیشتر سیب زمینی را رنده کنید و از قسمت ریز رنده استفاده کنید. بعد به اندازه یک سوم خیار را رنده کنید و به پوست اضافه کنید. بعد یک مقدار خیلی کم لیمو اضافه می کنم به اندازه یک قشاق چایی خوری. بعد آب این مواد را جدا کنید ولی دور نریزید . بعد این مواد را دورن قالب یخ بگذارید و توی فریزر قرار دهید پد های آرایشی را ببرید و توی آب سیب زمینی و خیار قرار دهید و بگذارید درون یخجال بماند.

شما می توانید بعد از یخ زدن خیار و سیب زمینی آن را  استفاده کنید بهترین موقع برای استفاده از آن صبح یا شب قبل از خواب است و حتی بعد از حمام نیز استفاده کنید. بهتر است بگذارید رو ی پوست تان بماند هر کدام از تکه ها برای یک وعده کافی است  اگر زمان زیادی برای استفاده از این مواد ندارید می توانید قالب یخ را به مدت ۲۰  دقیقه روی پوست ماساژ دهید تا تاثیر آن را ببینید. پد های خیار نیز که درست کردیم برای زیر چشم خوب است و ۲۰ دقیقه روی پوست بماند بعد از یک مدت نتیجه را خواهید دید ولی برا افرادی که پف چشم دارند همان دقیقه نتیجه مشخص می شود و پف چشم را از بین می برد.

 

و یک معجزه برای رشد مو ها با آب پوست سیب زمینی

حالا نوبت پوست سیب زمینی هاست و پوست سیب زمنی دا درون یک قالبمه قرار دهید و درون آن آب و دو الی سه حبه سیر بریزید . بگذارید نیم ساعت بجوشد و بعد از گذشت نیم ساید یا کفگیر کمی سیر و پوست سیب زینی ها را له کنید و بگذارید خنک شود . بعد این مواد را از صافی رد کنید ما فقط ب اب این مواد نیاز داریم .اینم یک سوپرایز برای فرادی که تا اخر فیلم و متن  رررررررر و خوندن. پوست سیب زمینی و سیری که درست کردیم را می توانیم نیم ساعت قبل از حمامم به مو هاموون اضافه کنیم این هم باعث  ازایشر درشد مو پرپستی مو  رفع ریزش و جلوگیری از سفیدی پوست می شود این روش را حتما انجام بدین نتیجه خوبی خواهید گرفت

 

یکی از خوبی های این روشی که امروز بهتون گفتم این است که یکبار وقت می گذارید و برای استفاده طولانی مدت می توانید از آن استفاده کنید . برای دیدن روش های دیگر تهیه ماسک های خانگی با مواد دیگر کلیک کنید.

 

خاصیت سیب زمینی برای مراقبت های پوستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *