معرفی و آموزش دستگاه میکروپیگمنتیشن PM

معرفی دستگاه میکروپیگمنتیشن PM که مجهز به تبلت میباشد و در پکیج آن یک عدد تبلت ،یک عدد هندپیست و پنج عدد کارتریج وجود دارد.
برای روشن کردن تبلت دکمه power در بالای دستگاه را می زنیم .
این دستگاه دارای عملکرد سه گانه می باشد به این شکل که دارای قابلیت انجام میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و مراقبت های پوستی را دارد .
تبلت دستگاه به شما این امکان را می دهد که از تنظیمات پیشفرض و هوشمند استفاده کنید که این تنظیمات پیشفرض برای قسمت های مختلف صورت و پوست در نظر گرفته شده است و همچنین شما می توانید سرعت و قدرت دستکاه را متناسب با قسمتی از بدن که می خواهید روی آن کار کنید تنظیم کنید .
هندپیست دستگاه میکروپیگمنتیشن PM هم به صورت وایرلس هم به صورت کابل یو اس بی می تواند به تبلت متصل شود ؛ کارتریج های دستگه پیچی هستند که این امکان را به شما می دهند که از فیکس شدن کارتریج درون هندپیست اطمینان حاصل کنید و درجه های روی هندپیست به شما امکان تنظیم مقدار خروج سوزن را متناسب با کاری که می خواهید انجام دهید می دهد .
در بالای نمایشگر تبلت نیز میزان شارژ تبلت و هندپیست به طور مجزا مشخص شده اند همچنین دستگاه قابلیت پخش موزیک را نیز دارد .

معرفی و آموزش دستگاه ZX1501 از کمپانی PM

این دستگاه دارای سیستم هوشمندی می باشد که قابلیت اتصال به اپلیکیشن را دارد که این اپلیکیشن قابلیت نصب روی اندروید و IOS را دارد .
این دستگاه دارای عملکرد سه گانه می باشد به این شکل که قابلیت میکروپیگمنتیشن ، میکروبلیدینگ و مراقبت های پوستی را دارد .
سبک و ظریف بودن هندپیست و طراحی ارگونومیک آن از ویژگی های قابل توجه این دستگاه می باشد . در داخل پکیج آن کابل هایی وجود دارد که به شما امکان استفاده هم به صورت وایرلس هم به صورت اتصال به برق را می دهد و همچنین این دستگاه قابلیت نگه داری شارژ به مدت ۸ ساعت را داراست و برای شارژ کردن دستگاه کافیست از طریق کابل یو اس بی و دو شاخه پایه دستگاه را شارژ کنید و برای استفاده از برق می توانید از کابلی که هندپیست را به پایه وصل می کند استفاده کنید .
جهت استفاده از سیستم هوشمند می توانید اپلیکیشنPM را از اپ استور یا پلی استور دانلود کنید به محض بازکردن اپلیکیشن دستگاه شما شناسایی می شود و ارتباط میان هندپیست و دستگاه شما برقرار می شود .
این دستگاه برای تنظیمات پیش فرض می باشد که برای قسمت های مختلف صورت متفاوت و قابل تغییر است . سنسورهای هوشمندی که این دستگاه دارد قابلیت تنظیم ضربات سوزن نسبت به ضخامت اپیدرم را دارا هستند و همچنین شما نیز می توانید سرعت و قدرت دستگاه را تنظیم کنید .
کارتریج ها در شکل های مختلفی وجود دارند که کمک میکنند تا بتوانید تنکیک های متفاوت آرایش دائم را بهترین شکل انجام دهید به خصوص کارتریج های فلت ۱۴ و ۱۷ کمپانی PM که جایگزین مناسبی برای بلیدینگ می باشند میدل های به کار رفته در این کارتریج ها قوس محاسبه شده ای دارند که ظرافت و زیبایی آرایش دائم را افزایش می دهند انتقال سریع و راحت رنگ به پوست از دیگر ویژگی های این کارتریج ها می باشد .

دستگاه میکروپیگمنتیشن PM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *