آموزش رنگ کردن مژه ها به رنگ های مختلف و مشکی

این رنگ ها معمولا هم برای ابرو هستند و هم برای رنگ مژه در این بسته دو تیوپ رنگی وجود دارد با قلم های مخصوص می باشد که یکی مثل شانه است و دیگری مثل پیچ و دارای دو عدد پد هستند .

این رنگ را به مدت سه دقیقه باید باید روی مژه بماند تا مژه رنگ بگیرد و به مدت ۶ هفته است . حتما قبل از استفاده روی دست تست کنید تا حساسیت نکنید . همانطور که گفتین دارای دو تویوپ رنگی است که ین دو عدد را نباید ترکیب شود . قبل از استفاده لنز اگر دارید از روی چشم ها در بیاورید.

وسایل مورد نیاز برای رنگ مژه

  1. کرم خیلی چرب ( بهتر است وازلین باشد)
  2. آرایش پاک کن غیر چرب برای پاک کردن مژه ها
  3. پد های آرایشی
  4. محلول آرایش پاک کن
  5. گوش پاک کن

شروع مرحله ی آموزش رنگ مژه

در مرحله ی اول مژه ها را پاک کنید و پد های داخل خود جعبه را به کمک کرم زیر چسب برنید . بعد این رنگی که شما یک است را با برس به روی مژه ها بزنید دقت کنید رنگ لابه لای همه مژه ها . بهد از گذشت دو دقیقه با گوش پاک کن این رنگ ها را پاک کنید .

بعد از آن از فعال کننده استفاده کنید این مرحله را به دقت انجام دهید . بعد از زدن ژل  دومی تغییر رنگ را به وضوح مشاهده می کنید . دقت کنید که به اطراف چشم تان رنگ نخورد زیرا به سرعت پوست شما رنگ می گیرد. این ژل را بعد از گذشت یک دقیقه با گوش پاک کن به خوبی کنید . این تغییر رنگ مژه به وضوح قابل مشاهده نیست و تغیرر زیادی نخواهد کرد البته اگز مژه های شما بلند تر و پر پشت تر باشد رنگ مژه روی مژه های شما بیشتر نمایان خواهد شد . این رد هیچ گونه اذیت و دردی برای چشم ها دا و خیلی به ندرت روی چشمان شما ایجاد حساسیت خواهد کرد . بعد از تمیز شدن پد  مژه را بردارید و آب بزنید.

برای دیدن مراحل زدن  آموزش رنگ مژه  فیلم بالا را به دقت مشاده کنید.

رنگ مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *