بهتر است از چه رنگی برای رنگ کردن ابرو استفاده کنیم؟

قبل از اینکه شروع به آموزش رنگ کردن ابرو کنید اول راجب رنگ مو صحبت کنیم که چه رنگی مناسب ابرو است و آیا می شود از رنگ مو به عنوان رنگ ابرو استفاده کرد یا خیر ؟ از نظر من استفاده از رنگ مو هیچ ایرادی ندارد و می توانید از آن استفاده کنید. من خودم بشخصه بار ها این کارو کردم و نتیجه گرفتم و هیچ آسیبی به ابرو هام نخورد. خیلی نباید فقط از رنگ های تند استفاده کنید زیرا ابرو را نارنجی و زرد می کند. مهم ترین نکته انتخاب رنگ ابرو است . اگر رنگ را از روی کاتالوگ استفاده می کنید قسمتی از مو ها را ببینید که تیره تر است.

نحوه ی ترکیب رنگ ابرو و مقدار استفاده

سعی کنید یک ظرف کوچک برای ترکیب رنگ پیدا کنید که عرض کم و ارتفاع بیشتری داشته باشد. برای هر دو ابرو استفاده از دو سانت رنگ کافی است. دو سانت رنگ ابرو را درون ظرف بریزید و هم بزنید. بعد ب همان مقدار اندازه اکسیدان یه یک مقدار بیشتر بریزد و هم بزنید. رنگ ابرو اماده شد . حالا نوبت آماده کردن ابرو است. با استفاده از وازلین دور ابرو ها را کرم بزنید تا دور پوست حساسیت نکند و پوست تان رنگ نگیرد. با فرجه مخصوص رنگ ابرو مقدار خیلی کم رنگ بردارید و خلاف جهت رشد مو رنگ را با فرچه به ابرو بزنید تا به ریشه ابرو هایتان برسد. بعد از اینکه مطمئن شدید ریشه مو رنگ ابرو خورد رنگ بیشتری بردارید و کل سطح ابرو را رنگ کنید. بعد از ان یک بار دیگر روی کل ابرو رنگ بذارید . بهتر است که کنترل کنید ببینید ک ابرویتان رنگ گرفته است و به طور معمول تاج ابرو زودتر تغییر رنگ می دهد زیرا تراکم مو در این قسمت بهتر است. و قسمت قوس ابرو موهای زخیم تر است و حجم موی بیشتری دارد دیر تر رنگ میگیرد. بعد از اینکه تست کردین و مشاهده کردین که به رنگ دلخواه نرسیدین دوباره روی ابرو را مشاهده کنید و برای شستن ابرو بهتر است اول با دستمال کاغذی پاک کنید تا رنک داخل چشم تان نرود و ایجاد حساسیت کند. بعد از پاک کردن اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید و دوست داشتین که روشن تر شود دوباره رنگ بذارید فقط این سری رو تاج ابرو رنگ نگذارید بهتر است.

این هم از قسمت آموزشی ابرو امیدوارم نهایت استفاده رو برده باشید. با ویدئو های بیشتر با ما همراه باشید. هر روز ۶ ویدئو آموزشی تازه راجب آرایش و میکاپ صورت در سایت آموزشی ماتیکیا.

 

رنگ ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *