رژلب تیره مد سال ۲۰۱۸ و آموزش زدن آن به صورت حرفه ای

در این ویدئو می خواهیم راجب رژلب تیره صحبت کنیم ما موقع زدن رژلب تیره صحبت کنیم ما موقع زدن رژلب تیره با مشکلاتی مواجه می شود مثل کم رنگ شدن یا مالیده شدن آن به لب و مشکلات دیگر که در ادامه فیلم آموزشی آن ها را بررسی می کنیم. این روز ها رژلب تیره مد شده است و در سال ۲۰۱۸ بیشترین انتخاب را ین سلبریتی ها داشته است. این رنگی که در لب من مشاهده می کنید یکی از رنگ های محبوب است که زرشکی است. همیشه یادتان باشد هنگامی که رژلب تیره استفاده می کنید آرایشتان چشم تان کم رنگ باشد و وقتی رژلب تان کم رنگ است روی آرایش چشم بیشتر کار کنید. این کانسیلر را در میکاپ خود نگهدارید .

 

شروع آموزش زدن رژلب تیره به صورت حرفه ای

اولین کاری که برای یک میکاپ خوب انجام می دهیم یک زیر سازی خوبه .برای زیر سازی خوب از فندرشن استفاده میکنیم و روی کل لب با قلم می زنیم . شما می توانید از کانسیلر استفاده کنید. همان طور که گفتم این رنگ رژلب مد هستش .

اول با خط لب با دور لب را بکشید بانوانی که ژل تزریق کردن از روی خط لب استفاده کنند . این خط ب به عنوان خط راهنما مشخص میشه . گوشه های لب فراموش نشود بعد داخل لب را با مداد بکشید تاپر شود . حالا نوبت رژلب است که توی لب کشیده می شود. بعد گوشه های لب را می توانید با قلم پر کنید. براش رژ لب را به رژ لب بزنید و گوشه لب را پر کنید با این براش روی خط لب را نیز بکشید تا یک رنگ شود . اگر یک درجه فرق بین این دو باشد ایرادی ندارد.

 

طریقه ی از بین بردن کج شدن خط لب در کشیدن رژلب

اگر رژ لب تان کج شده بود و از خط یرون آمده بود می توانید با کانسیلر مشکل آن ها را بگیرید و صاف کنید . اگر نوک کانسیلرتان پهن بود یک براش نازک که موهایش جمع شده است را بردارید و به کانسیلر بزنید اینگونه راحت تر عمل خواهید کرد.

یکم از کانیسلر تان روی نوک انگشت بزنید و روی لب به حالت ضربه ای قرار دهید همانطور که مشاهده می کنید وسط لب کمرنگ تر خواهد شد.

یکی از مشکلاتی که در رژلب تیره وجود دارن مالیده شدن آن به دندان است که اگر انگشت را به ارامی ار داخل لب به بیرون بکشید دیگر این مشکل برایتان به وجود نخواهد امد برای اینکه این که طریقه کشیدن انگشت را یاد بگیرید لازم است که فیلم آموزشی را مشاده کنید.

برای دیدن فیلم آموزشی تبدیل رژلب معمولی به مات براق و متالیک اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *