زدن سایه با وسایل کم و کمترین امکانات و ساده مناسب برای استفاده روزمره

سایه چشم مدل های مختلفی دارد و بعضی از سایه چشم مناسب برای مجالس هستند که نیاز به وسایل مورد نیاز و صرف مدت زمان زیادی دارد که نمی شود هر روز این مدل سایه چشم را استفاده کرد زیرا هم جلوه  خوبی ندارد و هم زمان زیادی از ادم میگیرد. ما در این ایتم یکی از مدل هایی را آموزش سایه ساده چشم دهیم که کاربران زیادی درخاست گذاشتن سایه چشم با کمترین امکانات را درخاست کرده بودند . با ما  همراه باشید .

وسایل مورد نیاز  برای سایه ساده چشم سه رنگ  و یک مدل براش

سایه چشم زدن یک کار سختی است که با دیدن این فیلم آموزشی می توانید به صورت کاملا ساده این روش آموزش سایه ساده چشم را یاد بگیرید . در سایت ماتیکیا با دیدن فیلم های آموزش سایه ساده و آرایش چشم با ما همراه باشید. اول باید پوست خود را اماده کنید و زیر سازی صورت را انجام دهید . بعد از آن باید بالای پلک را کانسیلر بزنید تا ماندگاری بیشتر شود و بد از آن از پودر فیسکاتور استفاده کنید

انتخاب رنگ برای آموزش سایه ساده چشم

اگر می خواهید در بیرون و برای روزمره سایه ساده چشم را بزنید بهتر است که از رنگ های نزدیک به رنگ پوست مثل مسی و کالباسی استفاده کنید تا زیادی به چشم نزد ولی برای مجالس ها از رنگ های جیغ تر  می توانید انتخاب کنید حتی می توانید با رنگ لاک و رنگ لباس ست کنید. در این مدل آموزش سایه ساده چشم به سه عدد رنگ نیاز داریم. سعی کنید که رنگ ها نزدیک به هم باشد و در یک تنالیته رنگی باشد . این گزینه از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید برایتان پیش آمده باشد که وقیی که سایه چشم می زنید بعد از گذشت زمان کمی سایه چشمتان جمع می شود و خطوط آن از بین برود همه این عوامل به جنس سایه چشم شما بستگی دارد سعی کنید از  بهترین مارک استفاده کنیداز یک تن رنگی تیره استفاده کنید که روشن باشد مثل مسی و بژ از رنگ سفید برای سطح استفاده نکنید بهتر است .  وقتی که سطح چشم را زدید گودی چشم که مثل c است را بکشید این رنگ تیره تر باشد . وقتی که سایه چشم را میزنید مقدار کمی سایه چشم را به براش آغشته کنید تا مقدارش را بتوانید به راحتی کنترل کنید و برای کشیدن گوشه های چشم سایز قلمو ی تان را عوض کنید تا کار شما راحت تر شود. یاد بگیرید و هواستان باشد که اول باید سایه چشم را بزنید و بعد اقدام به کشیدن خط چشم مطابق سایه چشم کنید.

برای ادامه آموزش فیلم بالا را مشاهده کنید تا به صورت حرفه ای تر سایه ساده چشم را یاد بگیرید

سایه چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *