آموزش مراقبت از پوست و پاکسازی در یک روز به طور کامل با فیشیال

شاید برایتان پیش آمده که بخواهید خیلی سریع و در یک جلسه پوست خود را پاک سازی کنید و همه جوش ها چربی ها جوش های سر سیاه را بخواهید طی یک جلسه و خیلی سریع از بین ببرید . یکی از راهکار های موثر فیشیال صورت است که شما به راحتی می توانید پوست خود را فیشیال کنید . فیشیال صورت دارای چند مرحله است که باید به ترتیب این کار ها را انجام دهید .

پیشنهاد ما برای فیشیال صورت این است که از ماسک های خانگی برای فیشیال استفاده کنید تا پوست شما آسیب نبیند. ما در  این سایت به صورت مرحله ای و گام به گام فیشیال صورت و پاکسازی پوست را در یک جلسه در منزل آموزش می دهیم شما با دیدن نتیجه و پوست خود تعجب می کنید . در عرض یک ساعت با دیدن این فیلم آموزشی با هر چیزی که در منزل دارید با کمترین هزینه از شر زایده های پوستی خود خلاص شوید. دیگر برای فیشیال صورت خود نیاز نیست به سالن های آرایی بروید و با هزینه ی زیادی صرف کنید ما بهترین راه فیشیال را به شما آموزش می دهیم.

مرحله اول فیشیال تمیز کردن پوست

برای فیشیال اول باید پوست را به صورت کامل پاکسازی کنیم تا مواد به خوبی جذب پوست شود با شیر و آب لیمو  سطح پوست خود را به خوبی بشورید  تا منافذ پوست باز شود.برای شیفیال کردن شیر برای لطیف کردن پوست و باز کردن لایه های پوستی فوق العاده است . و هیچ ماده ی دیگری مثل شیر این تاثیر را روی پوست شما نخواهد گذاشت. ما در این آموزش از مواد طبیعی استفاده می کنیم تا آسیب به پوست شما نرسد.

مرحله ی دوم فیشیال لایه برداری سطحی پوست

برای اطلاعات بیشتر راجب فیشیال صورت و ادامه آموزش ویدئو را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *