در این کلیپ آموزشی به شما یاد می دهیم که چگونه یک رژ لب معمولی را به رژلب براق مات و متالیک تبدیل کنیم . این ودئو درخاست زیادی داشت برای همین تصمیم گرفتم امروز ین ویئو رو براتون با متن بذاریم

روش اول مات کردن رژ لب مدادی معمولی

اول رژ لب را با دقت زیاد بزنید می تونید ز طوط افقی بزرنید تا رژ لب بین شیار ها رفته و ماندگاری بیشتری داشته باشد من در ویدئو از رژلب قرمز استفاده می کنم تا بیشتر تغییر رو احساس کنید. من چندین بار مداد رو میکشم تا سطح آن به خوبی پوشیده بشه. بعد از آن از یک رژ لب جامد استفاده می کنم تا یکدست شود مجدد با خط لب کجی لب را میگرید. این رژلب همانطور که میبینید مقداری براق است ما می خواهیم براقیت این رژلب گرفته شود و یک لایه دستمال کاغذی را برمیداریم و روی لب می گذاریم. بعد با یک قلمو پودر را از روی دستمال کتغذی بزنیم گرد  غنبار پودر از سوراخ های دستمال کاغذی وارد می شود.  دستمال کاغذی را به آرامی از روی لب بردارید متوجه خواهید شد که به خوبی براقیت رژ لب گرفته شده است .

آموزش براق کردن لب با استفاده از گلس یا همان برق لب

برای اینکه رژ لب را براق کنید روی هر رژلبی که زدید روی آن گلس یا براق کننده بزنید به هیچ عنوان برای گوشه های لب از گلاس استفاده نکنید زیرا باعث میشود به هم بچسبد و کش بیاید. پس بخاطر همین ط یکم جلوی لب بزنید کافی است . براق کننده لب یا همون گلس بیشتر از نیم ساعت روی لب قشنگ نمیشه و سریع از بین میره پ بهتره برای مهمونی های طولانی مدت از برق لب استفاده نکنید

بیشتر از این برایم سوال می کنید که از چه برندی برای لوازم آرایشی ها استفاده می کنم این را بهتر است بگویم که فرقی ندارد هر مداد و رژلب مدادی که دارید می توانید از آن استفاده کنید مهم این است که طریقه درست زدن آن را به خوبی یاد بگیرید.

آموزش مات و براق کردن رژ لب

اگر الان رژلب براق دارید و می خواهید متالیک کنید اول گلس رژلب را بگیرید و بعد از سایه استفاده کنید یک سایه رنگ دلخواه بردارید و با انگشت روی لب بزنید . هر سری که سایه برمیدارید انگشت را تغییر دهید تا سایه تان عوض نشود روی همه جای لب این کار ر ا تکرار کنید . برای این که یکم جلوه بهتری داشته باشه با همون رنگ یکبار دیگر خط لب بزنید.

 

رژلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *