اهمیت مراقبت های پوستی برای زیبایی

سلامتی و زیبایی پوست موضوعی دارای اهمیت برای تمامی افراد به ویژه بانوان است مخصوصا زمانی که سن افزایش می یابد چون پوست آن صافی و تازگی جوانی خود را ازدست می دهد و در این دوره اهمیت های مراقبت های پوستی بیش از پیش احساس می شود .

در فیلم آموزش مراقبت های پوستی ما راه کار هایی ساده و نکاتی در رابطه با مراقبت های پوست را به شما آموزش می دهیم و شما را با این موضوع پراهمیت بیشتر آشنا می نماییم .

ابزار و نکات مراقبت های پوستی

اولین ابزار برای مراقب از پوست شامپو بچه می باشد بسیاری از بانوان در طول روز آرایش می کنند و کامل پاک نکردن آرایش به دلیل مواد شیمیایی لوازم آرایشی به پوست صدمه می زند بنابراین این افراد برای پاک کردن آرایش خود بهتر است از شامپو بچه استفاده نمایند به این دلایل که چشم را نمی سوزاند و شما براحتی می توانید آرایش چشم و مژه خود را پاک نمایید و بستگی به نوع پوست ندارد و برای همه پوست ها قابل استفاده است و مقرون به صرفه نیز می باشد ولی اگر آرایش ضد آب انجام می دهید شامپو بچه به تنهایی برای پاک کردن آرایش شمال کافی نمی باشد و باید از پاک کننده های آرایش نیز استفاده نمایید .

دومین ابزار برای پاک کردن آرایش استفاده از اسفنج و برس های دستی می باشد که باید آن ها را به صورت دورانی روی پوست خود بکشیم .

سومین مورد که کارایی بهتری نسبت به مورد دوم  دارد استفاده از برس های برقی می باشند زیرا که این برس ها با چرخش سریع و راحتی بیشتر آرایش صورت را پاک می کنند و نکته قابل توجه در مورد برس های برقی این می باشد که با حالت ویبره خود پوست را تحریک به ترمیم و جوان سازی خود می کنند .

برای نکات مراقبت های پوستی بیشتر ویدئو آموزش مراقبت های پوستی را مشاهده نمایید .

 

آموزش مراقب های پوستی پس از آرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *