میکروپیگمنتیشن چیست ؟

میکروپیگمنمتیشن نوعی آرایش دائم است که در آن توسط دستگاه های استریل و یک بار مصرف مواد (پیگمنتر ) مواد رنگدانه ای را تا حد مشخصی از پوست وارد می کنند و به این صورت شخص به صورت دائم آرایش می شود .

میکروپیگمنتیشن کاربرد های مختلفی در حوزه پزشکی و آرایشی داراست که در پزشکی بیشتر برای درمان عیوب چهره و در حوزه آرایش به صورت آرایش دائم حضور دارد و کاربرد هایی از قبیل هاشورابرو، دائم بهبود خط لب ، خط چشم دائم ، پر پشت تر کردن مژه و … دارد .

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در تهران

قبل از شروع کار حتما باید با مراجعه کننده در رابطه با طرح مورد نظرتون صحبت و مشاوره کنید و  ببینید که مراجعه کننده بیماری خاصی نداشته باشند یا داروی خاصی مصرف می کنند یا خیر اگر بیماری خاصی داشتند یا داروی خاصی مصرف می کردند حتما با پزشم معالج ایشون مشاوره کنید .

پس از مشاوره با معالجه کننده درباره طرح مورد نظر،یا طرح رو روی چهره ایشون می کشید یا اینکه توی ذهن خودتون تصور می کنید طرح رو و بعد با دستگاه میکروپیگمنتیشن طراحی را انجام می دهید ولی بهتر است که ابتدا زمانی را بر روی طراحی دقیق طرح بگذارید بهد با دستگاه فرایند را انجام بدهید زیرا جبران اشتباهان در این فرایند هزینه بر و زمان براست نکته حائز اهمیت این است که حتما باید به رنگدانه پوست مراجعه کننده توجه داشته باشید تا رنگدانه متناسب با آن را در طراحی با دستگاه میکروپیگمنتیشن به کار ببرید .

مشاهده قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو به همراه تخفیف و آف

شروع به زدن هاشور ها می کنیم از سر تاج ابرو شروع می کنیم و ابتدا هاشور های اولیه را می زنیم و بعد از آن شروع به زدن هاشور های ثانویه می کنیم ما می توانیم از سوزن یک ، دو یا سه سر استفاده کنیم ولی بهتر است هاشور های اولیه را با سوزن سه سر و هاشور های ثانویه را با سوزن یک سر بزنیم .

برای ظریف تر شدن کار میتوان زمانی که دست به انتهای هاشور می رسانیم دست را به صورت پرتابی از خط هاشور خارج کنیم این عمل موجب می گردد که نوک هاشور ها ظریف و سایه دار در بیایند .

هنگام عمل پیگمنتیشن باید به فاصله میان چشم و ابرو مراجعه کننده دقت کنید تا  ابرو افتاده نشود یا زیاد بالا نرود محدوده ابروی خانم ها حدود یک سانتی متر بالای استخوان حلقه چشم است که اگر از آن بالاتر ببریم چهره مراجعه کننده خشن یا منفی میشود .

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *