هاشور ابرو به روش فیبروز

هاشور ابرو به روش فیبروز روش نوینی می باشد که فوق العاده ظریف و طبیعی می باشد سوزن های نازک تر و ظریف تری را نسبت به میکروبلیدینگ عادی داراست و انجام آن نسبت به میکروبلیدینگ نیاز به تخصص بیشتری دارد زیرا که کاملا هنر دست هاشور کار است و برقی نیست و پس از اتمام کار نیز به نحوی طبیعی به نظر می رسد که از ابروهای طبیعی فرد قابل تشخیص نیست و مراجعه کننده کاملا شگفت زده خواهد شد .

هاشور ابرو به روش فیبروز بیشتر برای پوست های خشک و نرم کاربرد دارد و برای پوست های چرب زیاد نتیجه مطلوب حاصل نمی گردد و محدودیتی که این روش دارد این است که روی ابروهایی که قبلا تتو انجام داده اند کاربردی ندارد زیرا تتو قبلی این ابروها مانع از بروز ظرافت این روش می شوند که شبیه تارهای موی واقعی است . این روش برای افرادی کاربرد دارد که در قسمت هایی از ابروی آنها اصلا مویی نروییده است و نیاز دارند که این کمبود برطرف گردد و تمایل ندارند که این امر به صورت مصنوعی دیده شود بنابراین بهترین انتخاب برای این افراد روش فیبروز است که کاملا به شکل مو دیده می شود و طبیعی است  ؛ به وسیله این روش تنها میتوان نواقص جزئی را برطرف نمود و تمام قسمت هایی که کمبود وجود دارد در ابرو را با این روش می توان نواقص آن ها را برطرف کرد و یکی از مزیت های این روش این است که ماندگاری بالایی ندارد و طی ۶ ماه الی ۱ سال کاملا پاک می گردد وخیلی ها به این امر تمایل دارند چون نمی خواهند زیاد ماندگاری داشته باشد .

آموزش هاشور ابرو به روش فیبروز

نکته خیلی مهم در این روش زاویه دست هاشور کار است که باید زاویه به گونه ای باشد که رنگ در پوست پخش نگردد و فشار دست نیز بسیارمهم می باشد که باید کنترل شده و استاندارد باشد .

در مرحله اول کار بهتر است که خط های تاج ابرو را رسم کنیم و سپس به ترتیب خط ترنزیشن و خط اسپاین و همچنین می توان در مرحله اول قسمت پایین ابرو و بالای ابرو و را رسم کرد ؛ در مرحله اول کار بهتر است  هر خط یک یا دو بار تمدید شود و نکته مهمی که وجود دارد این است که هر خطی را که رسم می کنیم برای تمدید نباید خط تمدید را کناره های خط اولیه رسم کنیم بلکه باید دقیقا همان خط را تمدید کنیم و بعد رسم تموم خطوط یک شوک رنگ میدهیم و کمی صبر می کنیم در روش هاشور ابرو به روش فیبروز باید دقت شود که رنگ انتخابی باید شبیه رنگ ابروی مراجعه کننده یا موی سر او باشد و همچنین بهتر است ۱۰ روز قبل از هاشورابرو به روش فیبروز مراجعه کننده ابروهای خود را رنگ نکند.

در مرحله دوم کار پس از پاک کردن رنگ اگر خط ها نیاز به تمدید داشتند تمدید آنها را انجام می دهیم و پس از آن سراغ خطوط پایین ابرو را رسم میکنیم دوباره سپس دوباه سراغ بالای ابرو که شامل دم ابرو یا آرک ابرو می شوند را رسم می کنیم .

این مرحله وابسته به خواسته مراجعه کننده است که ضخامت ابرو ها نازک باشد یا اینکه بیشتر باشد تا ابرو ها پر تر نشان داده شوند تا ابرو ظاهری طبیعی تر به خود بگیرد و جددا پس از این مرحله دوباره شوک رنگ می دهیم و سه الی چهار دقیقه صبر می کنیم و سپس به سراغ مرحله آخر می رویم .

در مرحله سوم نیز خط ها رو تمدید می کنیم یعنی پس از یک چک کامل و مقایسه میان دو ابرو از نظر قرینه بودن و رنگ و … انجام می دهیم و پس از اتمام تمدید خط بهتر است یه شوک رنگ دیگر بدهیم و کارمان را به اتمام برسانیم .

موضوع حائز اهمیت اینجاست که مراحل پررنگ شدن خطوط بستگی به نوع پوست مراجعه کننده دارد که ممکن است یک دو سه و حتی چهار مرحله انجام گیرد و این امر به پوست مراجعه کننده وابسته است .

این روش نیز مانند میکروپیگمنتیشن برای طی کردن زمان بهبودی ۳ هفته پس از انجام زمان نیاز دارد تا پس از دوباره مراحل ترمیمی انجام گیرد و بعد از این سه هفته مجدد به هاشور کار مراجعه کنید و از ایشان بخواهید که کار اصلاح و ترمیم را انجام دهند.

مراقبت های پس از هاشور به روش فیبروز

مراقبت های پس عمل هاشور ابرو به روش فیبروز نیز به این گونه است که تا ۳ روز نباید به حمام رفت ، در روز اول باید قبل از مصرف پماد چرب کننده با آب معمولی ابرو شسته شود بعد با دستمال به صورت ضربه ای خشک گردد و بعد از پماد استفاده شود و پس از آن نیز به مدت سه روز دیگر محل باید با ویتامین های چشمی چرب نگه داشته شود و بهتر است که روزانه چهارباراین عمل انجام پذیرد ولی فقط در روز اول عمل شستشو صورت گیرد و برای روز های بعد الزامی نیست ، به مدت ۱۰ تا ۱۲ روز از لوازم آرایشی روی ابرو استفاده نگردد ، تا قبل از زمان ترمیم بهتر است از سونا و استخر و این دست امور خودداری گردد .

آموزش هاشور ابرو به روش فیبروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *