خدمات کاشت ناخن

خدمات کاشت ناخن یکی از اصلی ترین شاخه ها در زمینه میکاپ می باشد که طرفداران فراوانی را میان بانوان دارا می باشد ، ما در این مقاله آموزش کاشت ناخن با ژل در خانه قرار داده شده است تا بانوان بتوانند در خانه مانند آرایشگاه ها  و سالن های زیبایی عمل کاشت ناخن را به سادگی و با ابزار در دسترس همه بدون نیاز به ابزار های گران و مواد های حرفه ای انجام دهند و ظاهری زیبا به آن ها بدهند .

البته این روش یک روش ساده است و به پیچیدگی روش های کاشت در سالن های زیبایی نیست به عنوان مثال سوهان زدن در سالن های زیبایی بسیار حرفه ای و سخت است اما سوهان زدن در این روش امری ساده است و شما می توانید کمی سوهان زدن عادی خود را ارتقا دهید و از این روش استفاده نمایید .

اما در فیلم آموزش کاشت ناخن در خانه ، روش آسان و جالبی آموزش داده شده است که هر کس می تواند به آسانی آن را در خانه انجام دهد .

در این روش کاشت ناخن از لاک های UV استفاده می شود و از مزیت های این روش این می باشد که عملیات هایی که در سالن های زیبایی انجام می دهند و در نهایت ناخن را بسیار نازک و آسیب پذیر می کنند در این روش انجام نمی گیرد و به ناخن های شما آسیبی نمی رسد و اینکه همزمان با آن ها رشد می کند و مزیت دیگر آن ارزان بودن آن است و پاک کردن آن آسان است و تنها به محلول پاک کننده ژل ناخن نیاز دارد و با استفاده از آن می توان این کاشت را به راحتی از بین برد و پاک نمود .

آموزش کاشت ناخن در خانه

ابزارهای مورد نیاز برای این کاشت شامل لامپ UV و لاک UV دارید که حتما وجود آن ها الزامی می باشد  ولی الزامی در وجود سایر وسایل وجود ندارد .

ابتدا باید مانیکور انجام دهیم معمولا برای این کار ابتدا دست ها را به داخل مایع آب و صابون قرار می دهند تا گوشت های اضافه نرم شوند و یا اینکه شما می توانید پس از حمام نیز بلافاصله این عمل را انجام دهید زیرا اگر دقت کرده باشید پس از حمام نیز گوشت های اضافه کنار ناخن نرم می شوند و شما قادر خواهید بود به آسانی مانیکور را انجام دهید و همچنین شما می توانید از مایع کوتیکول ریموور برای از بین بردن این اضافه ها استفاده نمایید که پس از زدن آن با این نواحی آن ها را نرم و جدا می کند و شما به آسانی می توانید آن ها را بردارید .

برای برداشت اضافه ها می توان از پوشر کوتیکول استفاده نمایید که دو سر دارد یکی برای عقب راندن کوتیکول و دیگری برای جدا کردن آن و تمیز کردن زیر ناخن استفاده از آن برای افراد مبتدی کمی دشوار است و ما در این آموزش  که برای افراد مبتدی است از آن استفاده نکردیم و یا اینکه می توانید از گوشت گیر یا نیپر استفاده نمایید که حالت انبری دارد و کار با آن آسان است و تسلط بیشتری به شما می دهد و در آموزش کاشت ناخن نیز از همین ابزار استفاده شده است .

نکته خیلی مهم بهداشتی هنگام مانیکور این می باشد که باید حتما قبل از انجام آن با استفاده از مواد ضد عفونی کننده نظیر الکل قبل از انجام مانیکور برای کاشت ، ابزار مانیکور خود را ضد عفونی کنید و هر بار که برای شخصی این کار را انجام می دهید نیز باید آن ها را ضد عفونی نمایید و شما می توانید این مواد را از داروخانه با گفتن کارایی آن یعنی ضد عفونی کردن ابزار مانیکور دریافت نمایید .

پس از انجام مانیکور نیز نوبت به سوهان کشیدن می رسد که در این مرحله باید دقت فراوانی را به خرج بدهید تا زیاد سوهان نزنید که ناخن ها آسیب پذیر شوند و اینکه با استفاده از سوهان سر ناخن خود را به هر مدلی که دوست دارین در بیاورین و به آن شکل بدهید پس از سوهان زدن جهت دید خود را نیز عوض کنید و به انگشت مورد نظر نگاه کنید زیرا ممکن است از یک زاویه خوب به نظر برسد ولی از زاویه رو به رو کج باشد و اگر از زوایای مختلف مشکلی نداشت به ادامه کار خود بپردازید و سراغ انگشت های دیگر بروید و پس از اتمام کار از بافر استفاده نمایید.

کار بافر برداشتن یک لایه مرده از سطح ناخن است و شیار هایی روی آن ایجاد می نمایید که سبب نشستن لاک و مواد به سطح ناخن می گردد و نحوه کار کردن با آن بسیار آسان است و بافر را به راحتی روی ناخن می کشیم و با یک برس پودر ها را از روی سطح ناخن  برمیداریم .

به مرحله اصلی آموزش کاشت ناخن یعنی عملیات کاشت ناخن می رسیم در این مرحله ابتدا از ژل یک فازه  استفاده می نماییم به این دلیل روی یک فازه بودن تاکید انجام  می شود که نیاز به زیر سازی و عملیات استفاده از چند ژل را ندارد و استفاده از این ژل ها نیز ساده است و مانند لاک آن ها را یک لایه رو ناخن  می زنیم و بلافاصله ناخن را زیر نور لامپ UV قرار می دهیم و پس از اتمام مجدد همه ناخن ها را با هم  به مدت ۳۰ ثانیه زیر نوی لامپ UV قرار می دهیم بعد مجددا یک بار دیگر ژل یک فازه را می زنیم و دوباره در زیر نور لامپ UV قرار می دهیم .

پس از خارج کردن انگشت ها از زیر نور لامپ UV آن ها همچنان خیس هستند و لایه سطحی آن ها خشک نمی شود و باید با پد های بدون پرز و محلول های مخصوص ژل ناخن پاک و خشک نمایید یا می توانید از استون استفاده کنید و به سمت بیرون لایه خیس روی ناخن را پاک می نماییم پس از اتمام کار کاشت ناخن نیز می توانید با یک سوهان نرم اضافه های ژل را سوهان کنید و در نهایت با یک ژل لاک ناخن خود را لاک بزنید و بلافاصله زیر نور لامپ قرار دهید و در انتها مجدد همه ناخن ها را زیر نور لامپ یو وی قرار دهید دقیقا مثل عملیات ژل زدن پس از زیر نور لامپ UV قرار گرفتن نیز مانند ژل با همان ابزار لایه خیس آن را خشک و پاک می کنیم تا آموزش کاشت ناخن و عملیات کاشت ناخن به اتمام برسد  .

پس از اتمام عملیات نیز روی آن ها را کرم های ناخن می زنیم که می توانید فقط به ناخن و نواحی اطراف یا کل دست بزنید و عملیات کاشت ناخن به طور کلی به اتمام می رسد .

فیلم آموزش کاشت ناخن با ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *