کانتورینگ حرفه ای بینی

بینی یکی از مهم ترین اعضای موثر در زیبایی صورت است که می تواند به طور کلی چهره شخص را تغییر دهد و بسیاری از افراد از عمل های زیبایی برای رفع نقص بینی استفاده می کنند در حالی که با تکنیک های آرایشی نظیر کانتورینگ بینی نیز می توان این نواقص را برطرف کرد در این مقاله از سایت ماتیکیا ما آموزش کانتورینگ بینی به صورت حرفه ای را برای شما قرار داده ایم و امیدواریم نهایت استفاده را از آن ببرید .

آموزش کانتور کردن حرفه ای بینی با چنگال

در این آموزش کانتورینگ بینی در سایت ماتیکیا ما به شما آموزش کانتورینگ با چنگال را آموزش می دهیم . شاید باور این موضوع که می توان از چنگال برای کانتورینگ استفاده کرد کمی سخت باشد اما این امر امکان پذیر است و استفاده از چنگال در کانتورینگ بینی سبب می شود شما یک کانتورینگ بینی بی نقص را انجام دهید .

در کانتورینگ بینی رعایت فاصله میان ۲ خط کانتور اهمیت فراوانی را داراست که باید بین ۶ الی ۷ میلی متر باشد که فاصبه میان ۲ تیغه کناری در چنگال نیز همین اندازه است بنابراین ما برای افزایش دقت کار در این آموزش کانتورینگ بینی از چنگال برای کانتور کردن استفاده نماییم .

هنگام کانتورینگ حرفه ای بینی با چنگال دقت نمایید تا چنگال به صورت شما آسیبی وارد ننماید و آن را روی بینی خود قرار دهید و با کانسیلر تیره خطوط کانتور را از میان تیغه های آن رسم نمایید سپس شما می توانید این خط کانتور را ادامه دهید و پس از آن با یک بلندینگ براش بینی خود را بلند یا ترکیب کنید و نوک بینی را نیز با کانسیلر تیره اولیه یک خط کوچک بکشید .

پس از مراحل فوق شما می توانید خارج خط کانتور را با کانسیلر روشن تر هایلایت کنید . بسیاری از افراد به اشتباه گمان می کنند که نباید کناره های خط کانتور بینی را روشن کنند و باید تیره بماند .

و سراغ آخرین مرحله آموزش کانتورینگ بینی یعنی ترکیب کردن می رویم و با یک براش کانسیلر های روی بینی را ترکیب می نماییم و روی آن را برای روشن شدن پوست پودر می زنیم و کار به اتمام می رسد .

فیلم آموزش کانتورینگ بینی با چنگال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *