در ویدئو قبلی راجب جوش  سر سیاه صحبت کردیم ولی امروز در مورد جوش سر سیاه خیلی جزئی تر صحبت می کنیم  و انواع ماسک شرکتی را در این ویدئو آموزشی تحلیل می کنیم.

آشنایی با ph پوست وآموزش ازبین بردن جوش سرسیاه پوست صورت

سطح پوست بسیار حساس است و باید مراقب باشیم که اسیدی نباشد و ph  خنثی داشته باشد . این ماسک ها همین کار را انجام می دهند و ph  پوست را تنظیم می کنندو شاید شنیده باشید که آبلیمو اسیدی است و برای جوش سرسیاه مناسب باشد . این تصور درست می باشد جوش سرسیاه را از بین می برد اما نکته ای که اشتباه است این است که آبلیمو اسیدی نیست فقط مقدار ph آن از پوست بیشتر است و به همین علت باعث ایجاد سوزش در سطح پوست می شود.

آموزش زدن ماسک برای جوش سرسیاه متناسب با نوع پوست شما

دانه های سیاه در پوست هایی تشکیل می شود که چرب می باشد . این دانه ها در واقع چربی  هستند که زیر پوست مانده اند و در اثر واکنش با هوا به رنگ سیاه در می آیند .

ماسک های فروشگاهی زیادی وجود دارند که نحوه استفاده آن ها متفاوت هستند یک سری ماسک ها جوش های سرسیاه به  رنگ سیاه هستند که مثل چسب می شود  کنده می شوند . استفاده مداوم از این چسب ها مثلا هفته ای دو بار طی دو ماه باعث می شود جوش سرسیاه پوست صورت شما به مرور زمان به طور کامل از بین برود و دیگر جوش سرسیاه را در پوست خود مشاهده نکنید.

در مرحله ی اول باری ازبین بردن جوش سرسیاه از چسب ها استفاده می کنیم:

دقت کنید قبل از آن آرایش صورت را به خوبی بشورید.  چسباندن این  چسب ها باید صورت خیس باشد که به خوبی بچسبد و جوش سرسیاه به خوبی کنده شود و اگر دیدید به خوبی نمی چسبد مقداری آب اضافه کنید . این چسب ها یک ربع روی پوست بماند کافی است.

در مرحله ی دوم  برای ازبین بردن جوش سر سیاه دور بینی از ماسک های زغالی استفاده می کنیم:

بعد از ۲۰ دقیقه این ماسک را بکنید صبر کنید به خوبی خشک شود تا به راحتی کنده شود . یکی از ماسک های دیگر ماسک ذغالی با آتشفشانی است که بسیار خوب است دقت کنید برای کندن جوش سرسیاه را دور لب و چشم تان نزنید زیرا پوست های زیر چشم خیلی کمتر جوش سرسیاه دارد و هم نازک است و برای چشم ها مضر است. برای اطلاعات کلی تر  و آشنایی با ماسک و چسب هایی بیشتر برای از بین بردن جوش سرسیاه پوست صورت ویدئو بالا را به طور کامل مشاهده کنید

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان پشت سر هم از این ماسک ها استفاده نکنید برای پوست خوب نیست فاصله ی یک روزه به پوست صورت بدهید.

 

جوش سرسیاع پوست صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *