افتادگی پلک

افتادکی پلک یک مشکل است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند و سبب می شود ظاهر شخص خسته و خواب آلود به نظر برسد اما این مشکل با روش های مختلفی قابل رفع است که یکی از این روش ها استفاده از آرایش و میکاپ برای برطرف کردن این مشکل می باشد و ما در فیلم آموزش رفع افتادگی پلک با آرایش به شما این امر را آموزش خواهیم داد .

آموزش رفع افتادگی پلک با آرایش

ابتدا کرم پودر را روی صورت می زنیم و بعد از پرایمر استفاده می نماییم و با بیوتی بلندر آن را ترکیب می نماییم و سپس با یک سایه رنگ زوشن زیر ابرو را سایه می زنیم .

با یک مداد ناحیه پلک را مشخص می نماییم با یک کرم داخل آن را پر می کنیم و سعی کنید پلک را بالا ببرید کمی و بعد با یک سایه رنگ تیره از قسمت استخوان ابرو به سمت بالا سایه می زنیم ولی در این مرحله سعی کنید زیاد به سمت ابرو پیش نروید و بعد آن را پخش می نماییم تا سایه حالت خط نداشته باشد و محو شود .

بعد یک رنگ قهوه ای را با براش برمیداریم و گوشه بیرونی پلک که سبب افتادگی پلک می گردد و خط بالای پلک را با آن به صورت ضربه می زنیم ولی برای این کار زیاد به سمت گوشه داخلی چشم نروید و قسمت خارجی پلک را که سبب افتادگی پلک می شود بیشتر بزنید و پس از اتمام کار آن را پخش و محو نمایید .

از داخل پلت خود یک رنگ کرم روشن بردارید و روی پلک خود مخصوصا گوشه داخلی بزنید و پلک خود را کاملا پوشش دهید و قسمت افتادگی پلک را کمی به سمت بالاتر پوشش دهید و بعد با یک بیوتی بلندر آن را به صورت ضربه ای پخش و محو نمایید و در انتهای کار اگر دوست ندارید زیاد آرایش چشم شما مشخص باشد می توانید با استفاده از یک قلم مو قسمت اتصال پلک به استخوان زیر ابرو را محو نمایید .

نکات مهم برای رفع افتادگی پلک با آرایش

-قبل از آرایش صورت خود را به صورت کامل شیستشو دهید و خشک نمایید و از نرم کننده پوست استفاده نمایید .

-قبل از انجام هر کاری می توانید از پرایمر برای آرایش صورت استفاده نمایید البته این عمل را هنگام از کرم پودر زدن نیز انجام دهید.

-برای بهتر شدن آرایش و اثر بیشتر آن در جبران افتادگی پلک می توانید از مژه مصنوعی استفاده نمایید و در نهایت ریمل بزنید تا آموزش رفع افتادگی پلک با استفاده از آرایش به اتمام برسد .

برای درک بهتر و توضیحات تکمیلی بیشتر می توانید فیلم آموزش را مشاهده نمایید .

فیلم آموزش رفع افتادگی پلک با آرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *