اکستنشن مو حرفه ای

اکستنشن دسته ای از مو ها می باشد  که به مو های طبیعی خود شخص متصل می گردد و سبب افزایش حجم و تراکم مو های خود شخص می شود و امروزه در میان بانوان طرفداران فراوانی پیدا کرده است و به این دلیل که هم برای مو های کوتاه هم بلند قابل استفاده است کاربرد فراوانی پیدا کرده است .

اگر قصد انجام اکستنشن را دارید حتما کمی از مو های خود را به شخص متخصص بدهید تا اکستنشن موی متناسب با آن را به شما بدهد هر چند انجام اکستنشن محدودیتی از نظر اندازه مو ندارد اما بهتر است مو های شخص خیلی کوتاه نباشد .

لوازم مورد نیاز برای آموزش مدل مو دخترانه همراه اکستنشن مو

اولین وسیله مورد نیاز برای آموزش مدل موی دخترانه با اکستنشن مو یک برس ضخیم موی سر می باشد که بوسیله ی آن تمامی گره های موی سر را باز کنید و مو های ریز را کنار بزنید و اگر تمایل دارید می توانید از کرم مو برای نرم کردن موی سر نیز استفاده نمایید زیرا استفاده از آن از بیرون زدن مو های ریز جلوگیری می کند و مو های سر شما را مرتب می کند .

سپس مو های خود را با اتوی مو صاف کنید در حین انجام این کار خوب است که از محافظت کننده های مو در برابر حرارت استفاده نمایید تا مو های شما نسوزد و آسیب جدی نبیند .

لوازم مورد نیاز برای درست کردن این مدل موی دخترانه همراه اکستنشن مو شامل تافت مو و تعدادی کش مو و تعدادی سنجاق موی سر است که بهتر است هم رنگ مو های سر شما باشد و همچنین اکستنشن مو که مهمترین رکن این مدل مو می باشد .

آموزش مدل موی دخترانه با اکستنشن مو

پس از برس کشیدن دوباره مو ها و صاف کردن کامل آن ها سپس از وسط سر فرق باز می کنیم برای مو ها که می توانید این کار را با شانه یا انگشتان دست خود انجام دهید و نیازی نیست فرق کاملا صافی داشته باشید و پس از آن یک دسته مو از پشت سر بردارید و آن را شانه بزنید و با کش ببندید و سپس اکستنشن را بردارید و شانه بزنید و دور موی دم اسبی که از پشت با کش بسته ایم می بندیم این کار را با اکستنشن های دیگر از سایز کوچک به بزرگ انجام دهید به گونه ای که آخرین اکستنشن بزرگترین آن ها باشد با این کار یک دم اسبی زیبا درست کرده اید و در نهایت همه موهای سر را به دم اسبی دارای اکستنشن اضافه می نماییم .

در این مرحله برای مو های ریز بیرون زده می توانید از کرم مو استفاده نمایید و به موهای خود برای تثبیت تافت مو بزنید و در نهایت یه قسمت از موهای دم اسبی را برداشته و به دور آن می پیچیم تا آموزش مدل موی دخترانه با اکستنشن مو به اتمام برسد .

برای درک بهتر توضیحات آموزش مدل موی دخترانه با اکستنشن مو می توانید به ویدئو آموزش مراجعه نمایید .

فیلم آموزش اکستنشن مژه حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *