بافت مو تیغ ماهی

بافت مو انواع فراوانی را داراست که می تواند هر سلیقه ای را پوشش دهد و هر نوع آن زیبایی های خاص خود را دارد که انتخاب نوع آن به محیط و شرایط آب هوایی و جنس مو و چهره شخص و البته سلیقه فرد بستگی دارد .

در این آموزش از سایت ماتیکیا ما قصد داریم بافت مو تیغ ماهی را که یکی از بافت موهای بسیار زیبا می باشد را در قالب فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی و البته متن آموزش آن برای شما عزیزان قرار دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید این مدل بافت مو را خود استایل نمایید و از آن لذت ببرید .

آموزش بافت مو تیغ ماهی

ابتدا قبل از هر کاری مو های خود را شستشو دهید و سشوار بزنید و اگر نرم کننده موی سر دارید استفاده نمایید لازم به ذکر است که این بافت مو مناسب برای مو های بلند می باشد .

برای آموزش بافت مو تیغ ماهی ابتدا یک دسته مو از وسط پشت مو برمیداریم و آن را به دو قسمت مساوی تقسیم می نماییم و سپس یک دسته مو از سمت مخالف هر دسته مو به آن اضافه می نماییم و در این مرحله باید مو به شکل X باشد و سپس همبن روند را ادامه می دهیم و دسته های کوچک مو از سمت مخالف به هر دسته اضافه می نماییم و شکل X را تا پایان حفظ می نماییم دقت نمایید مو را به شکل دایره ای از سمت مخالف دسته بردارید و به آن اضافه نمایید و وقتی به ناحیه گردن رسیدید و مو تمام شد این عمل را با دو دسته موی باقی مانده ادامه دهید و تا انتها بروید .

برای درک بهتر آموزش می توانید فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی را مشاهده نمایید تا به طور کامل این بافت موی بسیار زیبا را فرا بگیرید .

فیلم آموزش بافت مو تیغ ماهی به صورت ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *