این ویدئو برای افرادی هست که جوش جوانی زدند و دارای جوش های قرمز و آکنه دارند مناسب است . این ویدئو مخصوص اشخاص زیر ۳۵ سال است . من خودم موقع جوانی این ماسک خانگی را امتحان کردم و به جواب خوبی هم رسیدم . به همین دلیل گفتم امروز براتون این ویدئو آموزشی رو ضبط کنم.این را بگویم هر پوستی شرایطش متفاوت است ممکن است یک روش نتیجه خوبی روی پوست یک شخص بدهد ولی روی شخص یک نفر دیگر نتیجه خوبی نداشته باشد.

چند روش کاربردی برای از بین برن جوش جوانی به روش خانگی

روش اولبوخور با گیاه بابونه:  بعد از امدن از حمام چای گیاهی بابونه را درون یک ضرف آب جوش بوخور می دهیم و یک حوله روی سر می امداریم تا بخار سر جوش ها را باز کند و سریع تر خوب بشود مراقب باشید که این بوخور زیاد نباشد زیرا پوست را شل می کند. بابونه خاصیت تمیز نندگی و ضد عفونی کنندگی بالایی دارد.

 

روش دوم اسکراپ یا لایه برداری صورت (که همون سفید آب ) : این سفید اب را فشار دهید تا پودر شود بعد این پودر  را روی صورت فشار دهید و بمالید تا لایه مرده روی پوست را از بین ببرد و منافذ پوست را ببندد. که بریا از بین بردن جوش جوانی ازبین ببرد

گیاه الوئه ورا برای از بین بردن جوش جوانی: روش بعدی استفاه از الوئه ورا هست که به صورت شاخه ای در بازار پیدا می شود . هر یک شاخه به مدت یک الی دو هفته در یخجال می ماند و هر سری یک قسمت از الوئه ورا را جدا کنید و ژل داخلش را روی سطح پوست قرار دهید تاثیر خوبی برای از بین بردن جوش جوانی دارد . الوئه ورا تمام التهاب پوست را بگیرد و جوش جوانی را از بین می برد و حتی جای جوشجوانی های قبلی رو هم که روی صورت مونده رو خوب می کند. یکی از خاصیت های دیگری که الوئه ورا دارد خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی بالای آن است که شفافیت  را دو چندان می کند.

 استفاده از ژل ضد جوش: ژله های ضد جوش جوانی این ژل ها را فقط می توان روی جوش بزنید و با سر خودش روی جوش قرار می دیکم

ماسک ضد جوش :ماسک ضد جوش که می توان هفته ای یکی الی دوبار می توان از آن استفاده کرد روی این بسته محدودیت سنی نوشته نشده استت. خاصیت اصلی آن آرام کردن پوست است که یک خاصیت ارام بخشی به پوست می دهد.جوش های قرمر و آکن این ماسک بهتر است . باعث تمیزی پوست و ضد عفونی است .

نکاتی که باعث زیاد شدن جوش صورت به خصوص جوش های سرسیاه می شود.

یکی از آن ها افرادی که جوش  قرمز دارند سعی دارند با کرم پودر های سنگین آن ها را مخفی کنند تا جوش ها را پوشش دهد و لی شما باید عکس این کار را انجام دهید تا پوستتان نفس بکشد و بهتر شود. پوشاندن آن ها باعث می شود جوش های قرمز صورت تان بیشتر شود. سعی کنید به جای آن ها از BBC  یا CCC  کرم استفاده کنید.

هیچ وقت با آرایش نخوابید این بدترین کاری است که می توانید با پوست خود بکنید شب موقع سم زدایی بدن است و سلول ها شروع به این کار می کنند وجود ارایش روی پوست آسیب جدی به پوست می زند.

موقع شستن صورت  زیر چونه را حتما بشورید زیرا بعضی اوقات کف صابون زیر چانه جمع می شود و حواس ما نیست شود و همین باعث به وجود آمدن جوش جوانی می شود.

ادویه کم تر در غذا ها استفاده کنید وجود ادویه مخصوصا فلفل باعث می شود که صورت در سن جوانی جوش جوانی بزند.

چربی کمتر در غذا ها استفاده کنید .

آب زیاد مصرف کنید. آب زیاد باعث سالم شدن پوست در دو ران جوانی می شود.

میوه و سبزیجات زیاد استفاده کنید برای شادابی پوست و از بین بردن جوش جوانی موثر است.

بعضی  علل بیماری دارد سعی کنید علت جوش جوانی غیر عادی را بفهمید و مشکل جوش های صورت را بر طرف کنید.

همه ی کار ها را در یک روز انجام دهید هر روز یکی از این کار را انجام دهید و به طور مداوم ان کا ررا انجام دهید بعد از دو فهته حد اقل یک سوم جوش های صورت تان از بین می رود . ولی در شرایط عادی بیشتر جوش هایتان از بین می رود.

بعضی از این کار ها شاید نتیجه عکس دهد به نظر و بیشتر و متورم تر شود. ولی اینگونه نیست این کار ها باعث شده جوش جوانی ها بیرون بیاید و سر باز کند و سریع تر خشک شود . نگران نشوید.

برای دیدن آموزش ماسک های دیگر به روش خانگی برای بستن منافذ باز پوست کلیک کنید.

 

 

 

جوش جوانی و سرسیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *