خط چشم

میکاپ چشم موضوع و شاخه بسیار مهمی در میکاپ است و خط چشم نیز یکی از اساسی ترین بخش های میکاپ چشم می باشد که زیبایی زیادی به میکاپ چشم می بخشد و بسیاری از افراد آن را بلد نیستند بنابراین ما آموزش کشیدن خط چشم را برای شما عزیزان در سایت ماتیکیا قرار داده ایم و امیدواریم برای شما مفید واقع شود .

خط چشم انواعی دارد که شامل خط چشم مدادی و خط چشم ماژیکی و خط چشم مویی و خط چشم ژل می باشد در این آموزش کشیدن خط چشم از سایت ماتیکیا ما آموزش کشیدن خط چشم مویی و ماژیکی را به شما آموزش می دهیم که کار بسیار ساده ای است و قطعا با مشاهده فیلم آموزش می توانید این کار را به تنهایی در منزل انجام دهید .

آموزش کشیدن خط چشم

افرادی که پلک افتاده دارند نباید هنگام کشیدن خط چشم چشمان خود را ببندند و هنگام این عمل چشم باید باز باشد زیرا پس از انجام کار با باز کردن چشم ممکن است شکل نهایی کاملا تغییر کند و نکته مهم در این عمل این است که نباید خط چشم را مستقیم به سمت چشم بگیریم و باید از بالا بگیریم .

برای کشیدن خط چشم ابتدا یک خط نازک میکشیم که هر چه به سمت گوشه داخلی چشم پیش میرویم نازک تر شود سپس شروع به پر کردن آن می کنیم برای این کار از سمت گوشه داخلی چشم آهسته روی خط نازک اولیه را پر می کنیم این امر سبب صاف شدن ناصافی ها می گردد .

برای گوشه خارجی چشم باید امتداد پلک پایین را علامت گذاری نمایید یا یک نقطه فرضی را در نظر بگیرید سپس با دقت فراوان بوسیله خط چشم امتداد پلک پایین را به انتهای آن وصل می نماییم و وسط  متمایل به سمت بالای خط امتداد پلک پایین را به خط چشم خود نیز وصل می نماییم و با این کار آموزش کشیدن خط چشم به اتمام می رسد و اگر دوست داشتید می توانید پهنای خط چشم خود را تغییر دهید و بی نظمی های آن را با کانسیلر اصطلاح نمایید همچنین شما می توانید برای درک بهتر فیلم آموزش را مشاهده نمایید.

فیلم آموزش کشیدن خط چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *