درمان موخوره

آیا موهای شما نیز آسیب دیده هستند و موخوره دارند و نیاز به ترمیم دارند ؟ اصلا نگران این موضوع نباشید تا چندی دیگر این مشکل شما به طور کلی حل می نماییم فقط کافیست این آموزش از سایت ماتیکیا تحت عنوان فیلم آموزش درمان موخوره را تا انتها دنبال نمایید .

برای اینکه متوجه شوید موهای آسیب دیده ای دارید یا خیر می توانید به انتهای موهای خود نگاه کنید که اگر نازک شده باشند یا شما موخوره داشته باشید بدین معنی است که شما دارای موهای آسیب دیده ای هستید جای هیچی نگرانی نیست و شما می توانید با مشاهده فیلم آموزش درمان موخوره مشکل خود را برطرف سازید .

روش ها و  نکات مراقبت از مو :

– استفاده از سشوار را کاهش دهید و به منظور خشک کردن مو به جای سشوار از حوله های نخی و در صورت لزوم از سشوار های یونیزه استفاده نمایید .

– در منزل خود از مرطوب کننده های هوا استفاده نمایید زیرا این مواد از آسیب دیدن بیشتر مو توسط هوا جلوگیری می کنند انجام این عمل در فصل زمستان از اهمیت بیشتری برخوردار است .

– بهترین روش برای از بین بردن موخوره مو کوتاه کردن آن می باشد بنابراین باید هر ۲ الی ۵ ماه موهای خود را یا حداقل پایین آن را کوتاه نمایید .

– سعی کنید از مواد شیمیایی برای موی خود مانند رنگ مو و دکلره و کراتینه و همچنین قرص های شیمیایی استفاده ننمایید و اگر قصد رنگ کردن موی سر خود را دارید حتما قبل از آن از مواد مرطوب کننده استفاده نمایید زیرا این مواد سبب محافظت از موی سر شما می شوند .

– تغییرات ضمن بارداری و همچنین استفاده از مواد ضد بارداری می توانند سبب آسیب به موی سر شوند برای مقابله با این عمل و گزینش مواد مورد استفاده برای محافظت از مو و حفظ سلامت آن با پزشک معالج خود مشورت نمایید .

– موادی که حاوی مقادیر فراوانی امگا۳ و پروتئین و آهن هستند مانند ماهی های سالمون و ساردین و آووکادو و اجیل در رژیم غذایی خود استفاده نمایید .

برای اطلاعات بیشتر راجع به محافظت از مو و درمان های موخوره و آسیب دیدگی موی سر لطفا فیلم آموزش درمان موخوره را مشاهده نمایید .

فیلم آموزش درمان موخوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *