فیلم آموزشی ساخت تونر خانگی با گلاب و زعفران

این ویدئو نیز راجب ماسک و تونر خانگی است که قدیمی است و تاثیر فوق العاده دارد. این راجب تونر گل رز است که تاثیر زیادی برای لطافت پوست دارد که روشن کننده و شفاف کننده و خاصیت جوان سازی و ضد پیری دارد.

تونر چیست و چه تاثیری روی پوست دارد ؟

قبل از شروع ساخت تونر خانگی با آموزش تونر خانگی با گلاب یک توضیح راجب تونر بدم که چیست و چیکار میکنه این سوال رو خیلی از من پرسیده بودین. ببینید ما محصولات زیادی برای جواسای  صورت استفاده می کنیم مثل ماسک و سرم و کرم و … تونر هم جزو این دسته است که مایع است و خاصیت پاک کنندگی دارد و برای شفافیت است مخصوصا تونر ها را قبل آرای و قبل خواب استفاده می کنند.

آموزش درست کردن تونر خانگی با گلاب و زعفران

برای درست کردن تونر خانگی با گلاب و زعفران از گلاب استفاده می کنیم و زعفران که در همه خانه ها موجود است. الان ما نیاز به یک قوطی داریم که مواد را توی آن قرار دهیم. اگر این قوطی خاصیت اسپری کنندگی داشته باشد بهتر است می توانید مقدار زیادی درست کنید و نگهدارید زیرا این تونر خراب نمی شود. سعی کنید گلاب  زغفران اصل پیدا کنید . مقداری از گلاب را توی شیشه بریزید ولی اگر گلاب تان اصل نیست نصف گلاب بریزد و نصف دیگ را آب مقطر آب جوش و با آب معدنی بریزد تا خیلی بوی گلاب اذیت کنید. حالا زعفران پود شده رو می توانید توی این ماده بریزد. این را قبل از خاب با پد روی صورت بزنید پوست تان بعد از به مدت شفاف می شود. بعضی ها گفته اند که این تونر باعث می شود جوش صورت تان از بین برود. اگر پوست تان خشک است می توانید روغن آرگان با آن اضفه کنید تا خشکی پوست تان ازبین برود. حتی من شنیده م که در بعضی ماسک ها از روغت نارگیل هم استفاده می کنند ولی نظر شخصی خود من این است که روغن آرگان بهتر است.

امیدوارم از این ویدئو نهایت استفاد رو برده باشین و پس از استفاده از این تونر و یا ماسک شبانه پوست تان شفاف و سرحال شود.

برای دیدن ویدئو های دیگر برای مراقبت های پوستی کلیک کنید تا با طریقه ی ساخت ماسک های خانگی دیگر آشنا شوید.

تونر زعفران و گلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *