سرم پوست چیست ؟و آمادگی های پوست برای استفاده از سرم چیست

سرم پوست مثل یک سری محصول مثل لوسیون کرم تونر ماسک ها خانگی هستند که می توانید آن ها را استفاده کنید . مهم ترین فرق سرم با وسیله های دیگه موقع استفاده کردن از اون هاست همیشه باید قبل از استفاده از سرم پوست تون تمیز و پاک سازی شده باشد. بهترین موقع نیز بعد از حمام است. همیشه باید قبل از استفاده از کرم و لوسیون سرم استفاده کنید و علت آن این است که از مولکول های ریز تری نسبت ب کرم و از قبیل این چیز ها کنیم به مین علت باید تمیز باشد. اجزای تشکیل دهنده سرم چون ریز هستند باعث می شود که هم سریع جذب پوست شود و هم به لایه های عمیق تر نفوذ کند . اما ویژگی اصلی سرم ک اون را خاص می کنه این می باشد که سرم ها معمولا میرن و دقیقا مقصد رو مورد ترمیم قرار می دهند. مثلا اگر سرم مخصوص چروک صورت خریده باشید به سراغ چروک های صورت می رود و آن را ترمیم می کند. بعد از درمارولر بهتر است از سرم استفائه کنید . همچنین بعد از اتفاده از ماسک هایی که برای پاک سازی سطح پوست هستند.

آیا ما می توانیم سرم را هر روز به عنوان کرم روزانه یا کرم مرطوب کننده استفاده کنیم

پاسخ هم بله است هم خیر سرم ها خاصیت نرم کردن و مرطوب کردن پوست را دارند ولی همان طور که گفتیم چون به لایه های زیری پوست نفوذ می کنند خاصیت مرطوب نگه داشتن پوست را ندارد و سزیع مزطوبتش را از دست می دهد به همین دلیل است که می گوییم بعد از استفاده از سرم مو از مرطوب کننده استفاده کنیم و محتوا و ساختر شون با سرم پوست فرق دارد

بهترین زمان برای استفاده از سرم پوست چه موقع است ؟

این سوال بستگی دارد که چه سرمی استفاده می کنید و برای پاسخ به سوال باید روی جعبه سرم را بخونید و با طریقه ی مصرف آن اشنا شوید. زیرا هر سرم متفاوت است و هر کدام کار خاصیتی انجام می دهد . ولی اصولا سرم ها طوری هستند که روزی یک بار برای استفاده کافی است و  بهتر است قبل از خواب روی صورت بزنید.

از چه سنی باید شروع به استفاده از سرم پوست کنیم ؟

پاسخ این سوال برای هر شخصی متفاوت است همانطور که مو های هر شخصی در یک سن شروع ب سفید شدن می کند پوست هم همینطور است پوست هر شخصی پوستش در یک سنی شروه به چروک شدن و پیری می کند ولی زمان متوسط برای شروع به پیری پوست سن ۲۷ سال است که بهترین زمان برای شروع مراقبت های پوستی می باشد. اگر می خواهید زود تر شروع مراقبت از پوست با سرم پوست کنید از سری های سبک استفاده کنید. ولی چیزی که مهم است این است ک شما از هر سنی که هستید باید شروع به استفاده از مرطوب کننده کنید. یک سری این عقیده را داند که چون پوستشان چرب است نیازی به استفاده از مرطوب کننده ندارند ولی این یک عقیده اشتباه است. چون پوست رطوبت کمی دارد شروع به تولید چربی می کند پس حتما هر روز از مرطوب کننده پوست استفاده کنید. و اگر پوست خشکی دارید از روغن آرگان و روغن نارگیل می تونید هفته ای یکی دو بار  استفاده کنید نه بیشتر زیرا پوست رو تنبل می کنه و باعث میشه پوست خودش چربی تولید نمی کند.

تاثیر های سرم را باید بعد از ۵ الی ۷ روز استفاده باید تاثیر را روی پوست نشان دهد اگر اینطور نیست سرمی که می گیرید اصل نیست و به درد نمی خورد.

در ادامه ویدئو ما چند محصول از سرم های خوب که مصرف کردم و تاثیر خوبی داده بهم رو بهتون معرفی کرم و گفتم که کدام سرم پوست مناسب کدام پوست است و بهتر است چه موقع از این ها برای پوست استفاده کنید. در ادامه ویدئو با ما همراه باشید.

سرم پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *