شامپو موی سر

مراقبت و نگهداری از موی سر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و اصلی ترین راه مراقبت از موی سر انتخاب شامپوی مناسب است که برای هر شخصی متفاوت است .

شامپو ها انواع متنوعی دارند که هر کدام با نوع خاصی از مو سازگاری بیشتری دارند و شما نیز باید به دنبال یک شامپو باشید که با موی سر شما سازگاری دارد مثلا شخصی که مو های چرب دارد باید یک شامپوی مناسب برای موی چرب را استفاده نماید و کسی که شوره سر دارد باید شامپو ضدشوری مصرف نماید .

در این مقاله از سایت ماتیکیا ما قصد داریم معرفی انواع شامپو متناسب با انواع موی سر را به شما آموزش دهیم .

معرفی شامپو ها

شما با مشاهده فیلم معرفی انواع شامپو ها قطعا پاسخ بسیاری از سوالات خود در زمینه مراقبت و نگهداری از موها را خواهید یافت .

یک شامپوی موی بسیار عالی شامپوی موهای خشک از مارک لورِال می باشد که فاید سیلیکون بوده و برای کسانی که ریشه موی چرب و ساقه خشک دارند بسیار مناسب است زیرا ساقه های مو ها را کاملا خشک نمی کند و شامپو دیگری که مناسب همه نوع مو به خصوص موهای خشک می باشد شامپو بدون کف لورِال است که بدون سولفات می باشد و خاصیت نرم کنندگی نیز دارد نکته جالب در مورد این شامپو این می باشد که در دو رنگ  مختلف موجود می باشد و  رنگ قرمز آن مناسب مو های رنگ شده است و رنگ را تثبیت می کند و جلا می دهد و قوطی طلایی آن برای مو های رنگ نشده مناسب می باشد .

شامپو ضد شوره معرفی شده در فیلم نیز از مارک لورِال می باشد و فاقد سیلیکون و برای مو های چرب و کارایی فوق العاده عالی را دارا می باشد.

در فیلم معرفی شامپو ها بهترین مارک های ماسک مو و نرم کننده مو و انواع دیگری از شامپو ها متناسب با جنس مو ها نیز معرفی می گردد و شما با مشاهده فیلم می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید .

فیلم معرفی انواع شامپو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *