بافت مو

بافت مو مدل های متنوعی دارد که تقریبا می تواند سلیقه همه را پوشش دهد و همچنین برای فصول متنفاوت و مناطق جغرافیایی متفاوت بافت مو های جداگانه ای می توان در نظر گرفت و در همه نوع بافت مو شما باید ابتدا بافت موی ساده را بلد باشید زیرا همه این مدل ها از بافت موی ساده مشتق شده اند و در این آموزش از سایت ماتیکیا ما فیلم آموزش شینیون با بافت مو را که یک مدل موی ترکیبی است برای شما عزیزان قرار داده ایم تا با مشاهده آن این مدل بسیار زیبا را فرا بگیرید .

برای انجام بافت موی ساده که عمل بسیار آسانی می باشد ابتدا شما باید یک دسته مو بردارید ان را به سه قسمت تبدیل نمایید و ابتدا دسته سمت راست را روی دسته وسط بیاورید و سپس دسته سمت چپ را روی دسته وسط بیاورید و این عمل را تکرار نمایید .

آموزش شینیون با بافت مو

در فیلم آموزش شینیون با بافت مو یک بافت موی بسیار زیبا برای پشت سر آموزش داده می شود که در نهایت برای شینیون مو مورد استفاده قرار می گیرد و شما با مشاهده فیلم آموزش به راحتی خواهید توانست این مدل موی بسیار زیبا را به اجرا در بیاورید .

برای آموزش شینیون با بافت مو ابتدا یک دسته مو از پشت سر جدا می کنیم و آن را به سه قسمت مساوی تقسیم می نماییم ابتدا دسته سمت راست را از روی دسته وسط رد می کنیم و سپس دسته سمت چپ را از روی آن رد می نماییم و یک شکا ایکس درست می نماییم و سپسدر مراحل بعد  از موهای دیگر سر به صورت دایره ای به آن ها اضافه می نماییم و این فرایند را تا انتها ادامه می دهیم .

شما می توانید برای درک بهتر آموزش شینیون با بافت مو فیلم آموزش را مشاهده نمایید همچنین برای مشاهده فیلم های آموزش شینیون مو نیز از سایت ماتیکیا دیدن نمایید .

فیلم آموزش شینیون با بافت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *