شینیون مو چیست ؟

شینیون مو مدلی در آرایش و استایل مو است که مو ها را در پشت سر می بندند و با طرح های مختلف و با استفاده از ابزار شینیون دیزاین می کنند و تنوع بسیار بالایی در شینیون مو وجود دارد و هر کسی می تواند با کمی خلاقیت و ظرافت مدل جدیدی را به این روش استایلینگ مو اضافه نماید .

شینیون مو هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند قابل انجام است و اگر شخصی موی کوتاه دارد می تواند با اکستنشن مو یا پروتز و … بر حجم مو های خود اضافه کند و سپس موی خود را شینیون نماید .

نحوه نامگذاری شینیون مو معمولا به این صورت است که با استفاده از ابزاری که انجام می گیرد نامگذاری می شود به طور مثال شینیون با تور و حرارتی و … که نام های فراوانی از این دست را می توان ذکر نمود و در فیلم آموزش شینیون موی دخترانه شینیون با استفاده از بافت که بسیار زیباست انجام می گیرد و شما با مشاهده فیلم آن را به طور کامل فرا خواهید گرفت .

آموزش شینیون موی دخترانه

در فیلم آموزش شینیون موی دخترانه یک مدل شینیون موی بسیار زیبا به صورت گام به گام و ساده به شما عزیزان آموزش به گونه ای که شما می توانید با مشاهده فیلم آموزش به تنهایی این مدل را در خانه درست نمایید و یک استایل بسیار زیبا به موهای خود بدهید.

در هنگام انجام شینیون مو باید دقت نمایید گیره ها و ابزار شینیون مو به میزان بسیار کمی استفاده نمایید و سعی کنید کمترین استقاده از ژل ها و اسپری ها و … را برای ثابت نگه داشتن موی خود داشته باشید زیرا این مواد شیمیایی هستند و ممکن است به موی شما در دراز مدت آسیب برسانند همچنین قبل از انجام شینیون مو موهای خود را شستشو دهید و با استفاده از نرم کننده مو نرم نمایید و با اتو و سشوار و براشینگ آن را صاف کنید .

 

فیلم آموزش شینیون موی دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *