درمارولر چیست و چه کاربرد عوارض و فوایدی دارد ؟

درمارولر ها رول هایی هستند که دارای سوزن های ریزی هستند که منافذ پوست را باز می کنند درمارولر روی صورت کشیده می شوند و بعد از آن  روی آن مواد ویتامینه و سرم و کرم های روزانه می زنند تا پوست باز سازی شود و یک لایه جدید شکیل شود

امروز  در این ویدئو راجب این صحبت می کنیم که  درمارولر چه انواع و مدل هایی دارد چه کار بردی دارد چی هست و برای چه چیز هایی خوب است ؟

انواع درمارولر در بازار  و قیمت آن

درمارولر دو مدل دارد یک مدل اینکه د ر سالن های آرایشی و مطب دکترا هست و شما حق ریدن و استفاده از ان را ندارید  زیرا به پوست تا قطعا آسیب می رساند و درد زیادی دارد

مدل دیگر درمارولر به  روش خانگی است که شما در این ویدئو مشاهده می کنید و آموزش استفاده از درمارولر را می بینید.

این هر دو یک شکل هستند و فرقی ندارد ولی عمق سوزن آن ها با هم متفاوت است  سوزن های مطب جراحی بالای یک میلی متر است . درمارولر خانگی سوزن های زیر نیم میلی متر است که باز هم اندازه های متفاوتی دارد . تفاوت آن ها در فیزیکی بودن آن است

طریقه ی استفاده از درمارولر در مطب و سالن ها آرایشی توسط متخصص پوست

به دلیل درد و خون ریزی که دارد باید دکتر ها قبل از آن از بی حس کننده استفاده کنند. درمارولر تحریک زیادی دارد و باید محیزط استریل باسد که در منزل این محیط وجود ندارد. درمارولر که دکتر ها محکم کار می کند و کلا ژن های پوست تحریک می شود و به پوست آسیب می زنند و از پوست خون می آید و پوست یک لا یه جدید ایجاد می کند. اگر روی صورت جای جوش و لک و آکنه دارید با درمارولر می توانید آن ها را استفاده کنید . این کار یکم در دناک است ولی نتیجه در مان با در مولار وفوق العاده است و هزینه زیادی ندارد. در مقایسه با لیزر پوست هم درد سر کمتری دارد و هم نتیجه آن اثر بخش تر است.

نکاتی که باید قبل  درمارولر  به روش خانگ رعایت کنید

درمارولر به روش خانگی خون را به سطح پوست نمی اورد و کار این باز کزدن منافذ پوست است و سیگنال هایی به پوست می دهد که پوست حالت دفاعی به خودش بگیرد و لا یه جدید ایجاد کند . در این روش کار اصلی را درمارولر انجام نمی دهد بلکه سرم هایی هستند که بعد از آن به پوست می زنیم. قبل از استفاده اگر جوش و زخم دارید روی آن قسمت نکشید زیرا ممکن است اسیب به پوست برساند . برای اولین بار ۰ کاما ۳ را بخرید تا درد کمتری داشته باشد . قبل از استفاده الکل بالای ۷۰ درصد بخرید و دستگاه درمالور  را استریل کنید  تا عفونت نکند . بعد از استفاده باید تا یک هفته خیلی مراقب پوست باشد زیرا در این صورت پوست بسیار حساس می شود . این کار را هفته ای یک بار انجام دهید و بیشتر از آن استفاده نکنید و افرادی می توانند بیشتر استفاده کنند که پوست زخیم تری دارند . توه کنید که تا موقعی که پوست  به حالت اولیه برنگشته و کامل خوب نشده به طور مجدد از درمارولر به روش خانگی استفاده نکنید.

افرادی که نباید از درمارولر به روش خانگی استفاده کنند

افرادی که تحت درمان پوستی با داروی هایی هستید اجازه استفاده از این دستگاه ندارید . مثل دارو هایی ایزوترین دارند .

افرادی  که قسمت هایی که به سیستم عصبی پوست شان اسیب رسیده است و درد را احساس نمی کنند بنید از از درمارولر به روش خانگی استفاده کنند  زیرا در آن قسمت اگر درد را احساس نکنید ممکن است به پوست تان زیاد فشار بیاورید و پوست تان زخم شود.

افرادی که به فلز های خاصی حسایت دارند بهتر است قبل از استفاده از از درمارولر به روش خانگی بییند که جنس فلز ان چیست اگر برایتان حساسیت ندارد استفادده کنید.

آن هایی که زخم صورت شان دیر تر خوب می شود.

کسانی که داروهایی استفاده می کنند که غلظت خون را پایین می آورد به هیچ عنوان استفاده نکنند.

و افراد هموفیلی بهتر از استفاده از این وسیله صرف نظر کنند.

و افراد بار دارد برایشان این روش توصیه نمی شود.

طریقه استفاده از درمارولر به روش خانگی

در یک لیوان الکل بریزد و  درمارولر را درون آن قرارا دهید . در بعضی ار درمارولر ها یک پاک کننده وجود دادر می توانید از آن برای استریل کردن استفاده کنید.حالا می رسیم به تمیز کردن پوست که اول باید کل سطح پوست به خوبی تمیز شود. پیشنهاد من استفاده از تونر است بهتر است بعد از حمام تونر بزنید و کل سطح را بایک پد تمیز و استریل شده چندی بار تونر بزنید . تونری که استفاده می کنید بسیار مهم است سعی کنید که بهترین مارک را ستفاده کنی و به تاریخ انقضا آن توجه کنید.

و حالا درمارولر را خیلی آروم روی پوست بکشید اگر درد را احساس کرید یعنی دارید محکم فشار می دهید بهتر است فشار دست تان را کمتر کنید روی کل سطح پوست چند بار به خوبی بکشید کمی احساس سوزش خواهید داشت ولی این سوزش زیاد نیست. درمارولر برای دور چشم و اطراف بینی نیز خیلی خوب است.یک مدل هایی دارند که کوچک هستند و برای قسمت های مخفی و کوچک صورت مثل زیر چشم مناسب است . می توانید سایز های مختلف درمارولر را تهیه کنید

وقتی که درمارولر  روی گونه یا پیشونی می کشید درد بیشتر ی دارد این طبیعی است زیرا این قسمت از صورت استخونی است سعی کنیددر این قسمت درمارولر به روش خانگی را ارام تر بکشید .حتی درمارولر منافذ پوست را می بندد که خیلی خوب است . و چربی پوست را کم تر می کند . شاید بگویید که گفیم درمارولر برای باز کردن منافذ پست ایت . ولی این منافذ با آن منفافذ فرق دارد  منظور ما از بستن منافذ باز روی صورت سوراخ هایی است که روی سطح صورت مشخص می شود.بعد از تمام شدن دست تان را به خوبی بشورید و بعد از  کرم و سرمی که هر روز استفاده می کنید از بین برود .سعی کنید بهترین سرم ها را استفاده کنید.

برای این که آموزش درمارولر را به خوبی یاد بگیرید فیلم آموزشی را به خوبی مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

درومارولر به روش خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *