در این آیتم آموزشی راجب ضد آفتاب صورت و فواید ان صحبت می کنیم . امیدواریم برایتان مفید باشد برای اطلاعات بیشتر فیلم ر ا به صورت کامل مشاهده کنید . در فیلم به سوالات زیر پاسخ داده شده است :

دلایل استفاده از ضد آفتاب چیست ؟

فواید استفاده از ضد آفتاب چیست ؟

کار ضد آفتاب روی پوست چیست ؟

نور خورشید ۹۰ درصد باعث پیری و ایجاد چین و چروک روی پوست می شود . ضد آفتاب را می توان برای جلوگیری از پیری زود رس استفاده کرد ولی لازم به ذکر است که کرم ضد آفتاب صورت فقط حداکثر ۲۰ درصد جلوی پیری زود رس را می گیرد . همچنین نور خورشید باعث ایجاد لک و کک و مک روی پوست می شود که ضد آفتاب از این کار جلوگیری می کند . شاید متوجه شده باشید که پوست تان دو رنگ است مخصوصا در ناحیه روی گونه و زیر گونه این تغییر رنگ بیشتر مشهود است . استفاده از ضد آفتاب باعث می شود این دو رنگی روی پوست تان ایجاد نشود.

spf  روی کرم ضد آفتاب بیانگر چیست و چه معنایی روی ضد آفتاب دارد ؟

در هر شهری یک spf  مناسب است برای استفاده قبل از خرید آن در مورد آن تحقیق کنید ولی در تهران   spf   مناسب ۳۰ است .شما یک عدد را روی نور خورشید می بینید ( ۳۰ الی ۵۰ )بعضی ها به اشتباه می کند که این عدد ماندگاری کرم را روی پوست نشان می دهد ولی این اشتباه است این عدد نوشته شده توانایی گرفتن جذب نور خورشید را نشان می دهد. مدت زمان ماندگاری کرم روی پوست را غلظت کرم تعیین می کند هر چه قدر که که غلظت بیشتر باشد مدت زمان ماندگاری کرم روی پوست بیشتر خواهد شد .جالب این اسن که در کرم روز ۳۰ درصد کرم ضد آفتاب صورت وجود دارد و دیگر شما نیاز نیست که ضد آفتاب بزنید و همچنین برعکس اگر ضد آفتاب استفاده می کنید دیگر نیازی به استفاده از کرم روز نداریدضد آفتاب انواع ختلفی دارد بعضی آن ها در برابر آب مقاوم هستند و در مقابل آب پاک نمی شوند و روی پوست باقی نمی ماند.مقدار مصرف کرم ضد آفتاب صورت بسیار مهم است در مصرف  در مصرف ضد افتاب صورت صرفه جویی نکنید و به اندازه مورد نیاز ازآن استفاده کنید.

برای پاسخ به سوالات زیر فیلم را مشاهده کنید ؟

ضد آفتاب صورت مناسب برای کودکان چیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

کرم ضد آفتاب صورت مناسب برای دور چشم کدام است ؟

افرادی که حساسیت پوستی دارند ه ضذد آفتابی استفاده کنند ؟ آیا منع استفاده از ضد آفتاب برای پوست حساس در ست است یا خیر ؟

 

ضد آفتاب صورت پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *