آرایش صورت حرفه ای و آسان

آرایش صورت روش ها و ترفند های بسیار زیادی دارد که همه آن ها در جهت آسان شدن این عمل و انجام شدن بهتر آن است و ما امروز می خواهیم یک ترفند برای آسان تر کردن آرایش صورت شما به شما آموزش بدهیم .

در این مقاله ما آموزش آرایش صورت با استفاده سیلیکون کفش را به شما آموزش می دهیم شاید باور این موضوع که سیلیکون کفش می تواند برای آرای صورت مورد استفاده قرار بگیرد برای شما کمی دشوار باشد اما با دیدن ویدئو آموزش آرایش صورت کاملا متوجه کارایی بالای آن خواهید شد .

آموزش ترفندی آرایش صورت حرفه ای و زیبا

برای آموزش آرایش صورت ابتدا سیلیکون کفش را آماده می کنیم و سمت بدون چسب آن مقدار کمی فوندین می ریزیم و آن را ابتدا به صورت ضربه ای به صورت خود می زنیم بعد آن را با استفاده از سیلیکون کفش برای زیر سازی صورت پخش می نماییم و یک پوشش فوق العاده عالی روی صورت ایجاد می نماییم و همچنین از سیلیکون کفش میتوان برای کانتور و هایلایت نیز استفاده نمود

مزیت استفاده از سیلیکون کفش برای پخش فوندیشن صرفه جویی در مصرف فوندیشن است که از هدر رفتن آن جلوگیری می کند زیرا هیچ مقداری از فوندیشن روی آن به داخل آن نمی رود و روی آن نمی ماند .

سپس به مرحله کانتورینگ می رسیم که با استفاده از سیلیکون کفش این کار را انجام می دهیم و برای کانتورینگ از رنگ تیره استفاده می نماییم و ابتدا گونه را کانتور می نماییم و آن را روی پوست ترکیب می نماییم / برای ترکیب کردن می توانید سیلیکون کفش را بکشید یا به صورت ضربه ای این عملیات را انجام دهید و همچنین خط فک را نیز کانتور کنید و ترکیب کردن آن را به سمت پایین انجام دهید و در انتها بینی را کانتور نمایید .

مرحله بعدی آموزش آرایش صورت هایلایت کردن می باشد که در این مرحله نیز از سیلیکون کفش استفاده می نماییم . برای هایلایت کردن گونه از زیر خط کانتور استفاده  می نماییم و با سیلیکون کفش دوباره آن را ترکیب می نماییم و برای هایلایت کردن زیر چشم سیلیکون کفش را به دور انگشت خود بپیچید و زیر چشم خود را هایلایت نمایید و در انتها پیشانی خود را هایلایت نمایید و با پودر آرایش خود را ثابت و فیکس نمایید .

فیلم آموزش آرایش صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *