بافت مو چیست ؟ | کدام بافت مو مناسب است ؟

بافت مو نوعی از مدل مو می باشد که در آن مو ها به یکدیگر گره می خورند یا به اصطلاح بافته می شوند که با وجود قدیمی بودن همچنان طرفدار های فراوانی را در بین بانوان دارد . بافت های موی سر به صورت های دائمی یا موقت هستند که نوع موقت آن بیشتر توصیه می گردد زیرا باز کردن آن آسان است و شخص پس از مدتی می تواند به راحتی بافت مو را بازکند و ما در این مقاله به شما آموزش بافت مو دخترانه و موقتی را می دهیم .

آموزش بافت مو

ابتدا مو ها را صاف و لخت می نماییم و سپس یک دسته از موها را در پشت سر جدا کرده و در دست های خود می گیریم و آن دسته را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم هر کدام از این دو قسمت را نیز به دو قسمت غیر مساوی تقسیم می نماییم  و دسته کوچکتر را به سمت دسته بزگتر سمت دیگر می بریم و از آن به عنوان تکیه گاه استفاده می کنیم از قسمت زیرین بافت مو را شروع می نماییم به این صورت که از دسته موی اولیه یه دسته کوچک مو جدا کرده و به سمت دسته دیگر می بریم سپس از مو های کنار سر یک دسته متوسط جدا کرده و مو های سمت مخالف بافت موی سراضافه می نماییم برای درک کامل این موضوع فیلم آموزش بافت مو دخترانه را مشاهده نمایید .

در آخر کار انتهای بافت مو را با کش می بندیم همچنین می توانیم برای زیباتر شدن بافت مو پس از اتمام کار از کنار آن کمی موها را بکشیم تا حجم بافت را افزایش دهیم و ظاهری دلنشین تر به بافت مو بدهیم .

بافت مو دخترانه

لازم به ذکر است این نوع بافت ها بیشتر در مو های روشن و بلوند خود را نشان می دهند پس اگر مو های روشن یا بلوندی را دارید حتما این بافت زیبا را روی مو های خود امتحان کنید .

آموزش بافت مو دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *