آموزش آرایش ساده صورت و بزرگ کردن لب ها بدون عمل جراحی

آموزش آرایش صورت

ابتدا سراغ آرایش چشم می رویم ابتدا زیر سازی آرایش چشم را با پرایمر یا پودر انجام می دهیم و بعد چشم را کانتور می نماییم و سایه چشم انجام می دهیم بهتر است سایه چشم را با رنگ روشن تر از کانتور انجام دهید تا سایه چشم به خوبی بتواند کانتور را بپوشاند .

پس از مراحل فوق خط چشم استفاده می نماییم و بعد فر مژه و ریمل انجام می دهیم تا آرایش چشم به اتمام رسد و بعد سراغ هاشور ابرو رفته و آن را به طرف بالا شانه زده و مرتب می نماییم .

در مرحله آخر آموزش آرایش ساده صورت از پرایمر برای زیرسازی پوست صورت استفاده می نماییم و آن را به سمت هایی از پوست صورت که زود چرب می شوند می زنیم بعد کرم پودر می زنیم و زیر چشم را کانسیلر می کنیم تا گودی آن از بین برود و صبر می کنیم تا کانسیلر خشک شود بعد آن را محو می کنیم .

آموزش بزرگ کردن لب ها بدون عمل جراحی

این عمل یک روش قدیمی برای درشت کردن لب ها می باشد که در شبکه های اجتماعی بسیار فراوان بوده و هست و خیلی از افراد این روش را انجام می دهند و بعضی افراد به دروغ می گویند تا نصف روز ماندگاری دارد در حالی که اینگونه نیست و بسته به فرد مورد نظر ۳۰ دقیقه الی ۴۵ دقیقه ماندگاری دارد .

این روش برای این حالت مناسب است که شخص بخواهد عکسی بگیرد یا فیلم کوتاهی ضبط نماید یا کسانی که می خواهند ببیند با لب های برجسته چه شکلی می شوند تا عمل تزریق ژل را انجام دهند زیرا ماندگاری بسیار کمی را دارا می باشد .

در این روش با استفاده از اشیای مختلف از جمله استکان یا اجسام کوچک دارای گودی هوا را به داخل می کشند و خون درون لب های شخص تجمع پیدا می کند و سبب برجستگی لب ها می گردد .

این روش کار بسیار جالبی نیست و کمی زننده است و بهتر است زیاد انجام نگیرد زیرا جمع کردن خون ها در یک نقطه از بدن قطعا کار درستی نمی باشد .

فیلم آموزش آرایش صورت و بزرک کردن لب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *