خط چشم ساده

کشیدن خط چشم یکی از سخت ترین کارها هنگام  آرایش است که اگر دقت و وقت و مهارت کافی در انجام عمل کشیدن خط چشم نداشته باشد قطعا نتیجه خوبی نخواهید گرفت. خط چشم هم برای پلک بالا و هم پلک پایین قابل کشیدن است و چشم های شما را بسیار زیبا می کند و تاثیر بسزایی در چهره شما می گذارد .

در این مقاله از سایت ماتیکیا آموزش کشیدن خط چشم با ترفند استفاده از نخ را ببرای شما قرار داده ایم و امیدواریم برای شما مفید واقع شود .

آموزش کشیدن خط چشم دخترانه با استفاده از نخ

در این آموزش از نخ به عنوان کمک برای کشیدن خط چشم استفاده می شود و انتخاب نخ باید متناسب با نوع خط چشم که می خواهید بکشید باشد به این صورت که اگر میخوایید خط چشم پهن و کلفتی بکشید باید از نخ کلفت استفاده نمایید و یا یک نخ نازک را چند لایه کنید و اگر می خواهید خط چشم نازک بکشید از نخ نازک استفاده نمایید و با این آموزش کشیدن خط چشم به راحتی این عمل را در خانه انجام دهید .

برای شروع کار بک قسمت کوچک از نخ را خط چشم می کشیم این ناحیه حدود ۱ الی ۲ سانتی متر باشد این ناحیه کوچک را باید متناسب با اندازه خط چشم دلخواه خود رنگ کنید مثلا اگر خط چشم کوتاهی می خواهید باید مقدار کمی از نخ را رنگ کنید و با استفاده از نخ بالای چشم خود را برای خط چشم علامت گذاری کنید سپس با استفاده از خط چشم داخل علامت گذاری خود را پر کنید و خیلی راحت بدون هیچ لغزش دستی عمل خط چشم کشیدن را در داخل کادر بندی مشخص شده انجام دهید و پس از انجام این کار برای گوشه بیرونی چشم برای روی چشم نیز در امتداد چشم این عمل را انجام می دهیم و خط چشم را می کشیم تا عمل خط چشم کشیدن به اتمام برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *