ریمل مژه چیست ؟ | یک ریمل مژه خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

ریمل یا ماسکارا یکی از اصلی ترین لوازم آرایشی می باشد که در جهت ضخیم کردن ، تیره تر کردن و بلند تر کردن مژه ها استفاده می شود .

یک ریمل خوب باید استفاده راحتی داشته باشد و پوشش دهی کامل و بی نقصی روی مژه ها داشته باشد و ظاهری زیبا به مژه ها بدهد و یک برس مناسب و کاملا هماهنگ را به شما ارائه بدهد .

استفاده از ریمل باعث عمق دادن به چهره و زیباتر به نظر رسیدن و بولد شدن چشم ها می گردد و می تواند چهره شخص ره به طور کلی تغییر دهد از همین رو استفاده از آن بسیار رواج دارد ما در این مقاله در سایت ماتیکیا معرفی برندهای مختلف ریمل مژه به همراه معایب و مزیت ها و همچنین قیمت آن ها و شیوه استفاده از آن ها را انجام می دهیم .

معرفی برند های ریمل مژه

– اولین برند ریمل مژه مارک بورژوا می باشد که یک برند فرانسوی می باشد که این نوع ریمل برای مشکی کردن مژه ها کاربردی می باشد و این ریمل خیلی مژه ها را پر و بلند نمی کند و مناسب کسانی است که تمایل ندارند آرایش چشم مشخصی داشته باشند و تنها می خواهند کمی مژه های خود را مشکی کنند تا چشمان آن ها حالت طبیعی داشته باشد ولی اگر تمایل داشته باشید به وسیله ی این ریمل حجم بدهید به مژه های خودتان می توانید پس از خشک شدن دوباره از آن استفاده نمایید و از مزیت های دیگر این ریمل شکل برس آن و انحنای آن می باشد که عمل ریمل زدن را آسان  می کند .

-دومین برند معرفی شده مارک سفورا می باشد که یک برند فرانسوی می باشد که نسبت به مارک دیگر برتری فراوانی دارد و مژه ها را پر تر و مشکی تر می کند و برس آن نیز بزرگ است و قدرت مانور شما روی مژه ها را بالاتر می برد .

– سومین برند ریمل می باشد که برس بزرگ و پری دارد و کاربرد اصلی آن بلند کردن مژه ها است و برای پر کردن مژه ها کاربرد خاصی ندارد .

– چهارمین برند مورد امتحان در ویدئو ریمل مارک دیور می باشد که مانند برس های دیگر برس مناسب و پری دارد و ریمل بسیار خوبی است که مژه های شما را پر و ضخیم و مشکی می کند ولی حالت غیر طبیعی به آن نمی دهد .

برای مشاهده نقد و معرفی و مزیت ها و معایب ریمل های مختلف بیشتر ویدئو معرفی برند های ریمل مژه را مشاهده نمایید .

فیلم معرفی برند ریمل های مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *