آموزش تهیه ماسک برنج خانگی با اب جوشیده برنج

در ای ویدئو یک ماسک خونگی رو مجدد به در خاست خودتون آماده کردمکه با جوشیدن برنج و آب برنج درست میه و فوق العادع برای بستن منافذ پوست خوبه و تاثیر و عملکرد آنی دارد و شما بعد از یک بار استفاده تغییر را به خوبی احساس خواهید کرد. این ماسک طبیعی که آموزش می بینیم فوق العادست و می تونید فیلم رو به دقت ببینید.

مراحل تهیه ماسک برنج خانگی با نشاسته برنج

اول برنج رو به خوبی می جوشونیم و برنج جوشیده شده رو درون جوراب قرار دارن و آن برنج را که از جوراب خارج می شود را نگه میدارید . همان طور که میدانید آب برنج یک موا خیلی قوی است  نشساته برنج فوق العاده پر خاصیت است و حتی توصیه می شود که بقیه آب دور نریزید.  این آب برای معد درد خوبه و ای آب بلافاصله جذب پوست می شود و حالت چسیبنده ندارد و برای مو هم خیلی خوبه و تون رو توقیت ی که بشوریر

ماسک شرکتی صفورا (هیدراتان) مناسب برای بعد از استفاده از ماسک برنج خانگی

این ماسکی که من صفورا گرفتم به اسم هیدرتان که برای بستن منافذ باز پوست می باشد . این ماسک را هفته ای دو  بار باید روی صورت  قرار می دهیم به مدت ۴۰ دقیقه باید روی پوست بماند تاثیر این بهد از ماسک برنج خانگی دو برابر می شود.

خواص دیگر نشاسته برنج برای پوست و مو

در واقع نشاسته خواص زیادی دارد مثل عنصر جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری پوست . و همچنین جریان خون را زیاد می کند و خاصیت آبرسانی و شفافیت و روشنی پوست  را دارد .و علاوه بر این آب برنج خاصیت انرژی زایی هم دارد و شما می توانید آن را برای تامین انرژی روزانه بخورید بعد از زدن این ماسک پوست تان حالت پلاستیکی پیدا می کند بنا بر این باعث میشود از پیری پوست جلوگیری شود.

بعد از اینکه آب برنج یا همان نشاسته  رو بعد از چهل دقیقه با آب ولرم بشورید و خشک کنید . این ماسک در همان لحظه منافذ باز پوست تون رو مینده و شما تغییر رو به وضوح احساس می کنید.

بعد از زدن ماسک برنج خانگی . ماسک صفورا انتخاب میکنیم . اول کرمی که درون ماسک هست را بزنید بعد ماسک را روی صورت بچسبانید . این ماسک را به آرامی روی پوست قرار دهید زیرا بسیار نازک است و سریع پاره می شود. این ماسک خاصیات خنک کنندگی پوست دارد و تقریبا بویی مثل کرم ویکس دارد . این ماسک را بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از روی صورت خود بشورید تا تغییر روی پوست را به خوبی احساس کنید.

ماسک برنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *